Vīna degustācija “Klasika pret avangardu” ar Jāni Volkinšteinu

— I'mperfekt

Vīna degustācija “Klasika pret avangardu” ar Jāni Volkinšteinu

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 11 marts, 2021

Kategorija: Online

Dalies

Kad: jau notikusi

Laiks: 19:00 - 20:00

Vadītājs: Jānis Volkinšteins jau vairāk kā 10 gadus ir vīna bāra "Vieta" vīnzinis un vienlaikus arī dibinātājs. Tā ir mājvieta vīna entuziastiem un mīļiem, kura ieguvusi pirmo vietu konkursā "Baltic Wine List Awards" trīs gadus pēc kārtas. Un godam patur sev labākās vīna kartes Baltijā titulu 2018., 2019. un 2020. gadā.

Vieta: Tiešsaiste

Cena: 38 eur

Šī tēma ļaus piedzīvot jaunas un nebijušas garšas sajūtas. Jānis Volkinšteins piedāvās klasisku vīna reģionu spīdekļus salīdzināt ar jauno vīndaru veikumiem neierastākā manierē. Vai tie būtu naturālie vīni, oranžais vīns, biodinamikas vīnkopības paraugs – vienaldzīgs nepaliks neviens.

Šis ir aicinājums atvērtībai jaunām pieredzēm, jaunām garšām, smaržām un iespēja mazliet izkāpt no ikdienas tik ierastā ritma. Šī būs lieliska iespēja nobaudīt vīnus, kurus iespējams nekad nepagaršotu. Kas zina, varbūt izdodas atrast savu favorītu!

Praktiskās lietas dalībai meistarklasē:

Katram meistarklases dalībniekam tiks sagatavots sešu 50ml pudelīšu dažādu vīnu komplekts, kuru būs iespējams saņemt 30. – 31. martā Imperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23, Rīgā.

Ja vēlies piedalīties nodarbībā BEZ VĪNA DEGUSTĀCIJAS, nodarbības cena ir 15 eur. Raksti pieteikumu uz hello@imperfekt.com un mēs izrakstīsim rēķinu.

Ja vēlies piedāvājam iespēju nosūtīt komplektu ar kurjeru, taču, šajā gadījumā lūgums laicīgi sazināties rakstot uz e-pastu hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni 20214277. Par šo pakalpojumu tiks aprēķina papildus samaksa atkarībā no piegādes vietas.

Iespējams iegādāties arī vīnu komplimentējošu uzkodu plati, kuru varēsi saņemt dienu iepriekš (30.martā) vai arī tieši degustācijas norises dienā 31.martā līdz plkst.18:00.

Uzkodu piedāvājums:

- pašcepta bagete ar sālītu franču sviestu 1.50

- sieru izlase 120 g 7.-

- pašgatavota lauku gaļu terīne 80 g 3.-

- olīvu mikss 3.-

Pasūtījumu lūdzam veikt līdz 26.martam rakstot uz e-pastu: hello@imperfekt.com.


*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 11 marts, 2021

Kategorija: Online

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu