“Virtuālais vīna ceļojums+degustācija” ar Jāni Volkinšteinu

— Imperfekt komanda

“Virtuālais vīna ceļojums+degustācija” ar Jāni Volkinšteinu

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 02 decembris, 2020

Kategorija: Online

Dalies

Vadītājs: Jānis Volkinšteins jau vairāk kā 10 gadus ir vīna bāra "Vieta" vīnzinis un vienlaikus arī dibinātājs. Tā ir mājvieta vīna entuziastiem un mīļiem, kura ieguvusi pirmo vietu konkursā "Baltic Wine List Awards" trīs gadus pēc kārtas. Un godam patur sev labākās vīna kartes Baltijā titulu 2018., 2019. un 2020. gadā.

Vieta: Tiešsaiste

Cena: 38 eur

Šis būs virtuāls ceļojums kopā ar vīna zinātāju Jāni Volkinšteinu pa pasaules vīna karti, kura laikā iepazīsi slavenākos vīna reģionus un konkrētu vīnu dzimšanas vietas, vēsturi, kā arī Jānis viesīs skaidrību, kādēļ vīns ir populārs konkrētās valstīs.

Degustācijas daļā būs iespēja izgaršot vīnus, kas darīti izmantojot izteiksmīgas ogas, kā arī sajust klimata atšķirības un tipiskas iezīmes konkrēto valstu vīndarīšanas raksturā.

Lai šis ir tavs citādais vakars, kad ļauties jaunām garšām, smaržām un mazliet izkāpt no ikdienas tik ierastā ritma.

Praktiskās lietas dalībai meistarklasē:

Katram meistarklases dalībniekam tiks sagatavots sešu 50ml pudelīšu dažādu vīnu komplekts, kuru būs iespējams saņemt no 22. – 24. februārim Imperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23, Rīgā.

Ja vēlies piedalīties nodarbībā BEZ VĪNA DEGUSTĀCIJAS, nodarbības cena ir 15 eur. Raksti pieteikumu uz hello@imperfekt.com un mēs izrakstīsim rēķinu.

Ja vēlies piedāvājam iespēju nosūtīt komplektu ar kurjeru, taču, šajā gadījumā lūgums laicīgi sazināties rakstot uz e-pastu hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni 20214277. Par šo pakalpojumu tiks aprēķina papildus samaksa atkarībā no piegādes vietas.

Iespējams iegādāties arī vīnu komplimentējošu uzkodu plati, kuru varēsi saņemt dienu iepriekš (23.februārī) vai arī tieši degustācijas norises dienā 24.februārī līdz plkst.18:00.

Uzkodu piedāvājums:

- pašcepta bagete ar sālītu franču sviestu 1.50

- sieru izlase 120 g 7.-

- pašgatavota lauku gaļu terīne 80 g 3.-

- olīvu mikss 3.-

Pasūtījumu lūdzam veikt līdz 22.februārim rakstot uz e-pastu: hello@imperfekt.com.


*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 02 decembris, 2020

Kategorija: Online

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu