"Uzturs veselai sirdij un prātam" video nodarbība ar kardioloģi Ivetu Mintāli

— Iveta Mintāle

"Uzturs veselai sirdij un prātam" video nodarbība ar kardioloģi Ivetu Mintāli

— Iveta Mintāle

Raksts

Publicēts: 23 marts, 2022

Kategorija: Video

Dalies

Pētījumi liecina, ka gēni vai iedzimtība nav noteicošais faktors hroniskām slimībām. Vislielākā ietekme ir mūsu dzīvesveidam. Arī cilvēks ar labiem gēniem daudz ko var sabojāt, ja nedomā par veselību. Savukārt, ja ir slikta iedzimtība, ievērojot pareizu dzīvesveidu, iespējams ievērojami attālināt iespējamās slimības sākumu. Tas attiecas gan uz sirds un asinsvadu slimībām, gan cukura diabētu, gan onkoloģiskām saslimšanām, gan Alzheimera slimību un demenci.

Pareizi ēst nozīmē arī garšīgi ēst un sevi lutināt. Ja gribas vilkt mugurā skaistu kleitu, nēsāt labas kvalitātes kurpes un somu, braukt ar labu auto, tad liktos dīvaini nedomāt par kvalitatīvām lietām, ko “liekam sevī iekšā”.

Iveta māca studentiem zinātniski pamatotas lietas, uz pierādījumiem balstītu medicīnu un profilaksi, un šos principus arī pati ievēro.

Nodarbības laikā daktere stāsta par sirdij un smadzenēm visdraudzīgāko – Vidusjūras diētu, tās principiem, sniedz arī zinātniski pamatotus padomus produktu izvēlē un gatavošanas veidos.

Iegādājoties šo video nodarbību, saņemsi saiti savā e-pastā, kuru varēsi skatīties neierobežotā daudzumā un laikā, kad vien vēlēsies.


Fotoilustrācija: Juan Gomez


uz visām nodarbībām

Publicēts: 23 marts, 2022

Kategorija: Video

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu