Meditatīvā sveču liešana

— Imperfekt komanda

Meditatīvā sveču liešana

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 15 septembris, 2021

Kategorija: Māksla

Dalies

Kad: 7. oktobris

Laiks: 18:30 - 21:00

Vieta: I’MPERFEKT viesistaba – Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada:  Inguna Dolgā. Cilvēks. Jogas praktizētāja un pasniedzēja, absolvējusi Baltijas Jogas skolu Gundega. Veselīga dzīves veida entuziaste. Mīlu dabu, dzīvniekus un garas pastaigas gar jūru. Patīk radīt, gatavot ēst, gatavot pašdarinātas dāvanas - sveces, kosmētiku un gardumus. Patīk sarunāties, patīk klausīties, patīk vērot. Cenšos dzīvot pēc moto - labas domas, labi vārdi, labi darbi.

Cena: 30 eur

Uzdāvini sev radošu aktivitāti, jaunas zināšanas un pieredzi, un labi pavadītu laiku mājīgā gaisotnē!

Nodarbības laikā dalībnieki ne tikai lies sveces, bet arī tiks iepazistināti ar sveču liešanas vēsturi, kā arī uzzinās par dažādiem vasku veidiem un par biežāk lietotajiem aromātiem.
Katram būs iespēja izvēlēties augus un ēteriskās eļļas, ar kurām izveidot un izdekorēt savu unikālo sveci. Sveču liešana ļaus sajusties kā māksliniekam un vienlaikus būs gan radoša, gan meditatīva darbošanās. Tevis izgatavotā svece paliks kā dāvana sev vai kāda īpašam cilvēkam.

Izmantosim tikai dabīgus materiālus. Sojas vasks ir 100% augu izcelsmes izstrādājums, kas ražots no sojas pupiņām. Šis ir viens no atjaunojamajiem dabas resursiem, turklāt svece deg divtik ilgāk kā parafīna. Sojas vaska svecēm piemīt patīkams dabisks aromāts, no tā neizgaro kaitīgas vielas, kas ir īpaši svarīgi, ja svece paredzēta mājām. Tomēr būs iespēja pievienot arī ēteriskās eļļas, kas, lēni degot svecē, uzlabos tavu un mājinieku pašsajūtu.

Dalība nodarbībā iespējama ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.


Priekšzināšanas nav nepieciešamas. 

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

Attēlam ir ilustratīva nozīme.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 15 septembris, 2021

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu