Sievietes intīmās veselības 3.nodarbība "Baudi"

— Zane Vorma

Sievietes intīmās veselības 3.nodarbība "Baudi"

— Zane Vorma

Raksts

Publicēts: 21 mai, 2019

Kategorija: Sarunas

Dalies

Kad: ceturtdien, 19. septembrī

Cikos: 17:00 - 21:00

Kur: I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada: Zane Vorma, konsultante, sertificēta pēcdzemdību iegurņa speciāliste, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstības trenere. Zane ir zema spiediena fitnesa trenere un ieviesēja Latvijā, Pasaules iegurņa veselības alianses biedre, vairāku sociālu projektu autore par meiteņu pubertāti un dzimumaudzināšanu.

Cena: 70 EUR

Žurnāla I'mperfekt gada abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

***

Lai sieviete patiesi baudītu, vispirms pašai jāizprot savs ķermenis un baudas ceļi. Tikai  tā iespējams izprast katras  kustības nozīmi savā ķermenī un savas un partnera baudas radīšanā.

Šajā nodarbībā iepazīsim daudz smalkākus mehānismus sevī, kas pavers jaunus baudas apvāršņus. Nodarbības laikā  gūsim dziļāku izpratni par sievietes intīmās muskulatūras saistību ar baudu, un tās attīstīšanu.

Veiksim vingrinājumus, tāpēc vēlams vilkt ērtāku apģērbu. Nodarbība notiek neatkailinoties, un tā praktiski neatšķiras no standarta vingrošanas vai dejošanas nodarbības.Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 21 mai, 2019

Kategorija: Sarunas

 

Dalies


1 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu


Ingūns Krilovs


LIELISKI

pirms 2 nedēļām Atbildēt