“Seksuālā inteliģence un partnerattiecības” Kristīnes Balodes lekcija

— Kristīne Balode

“Seksuālā inteliģence un partnerattiecības” Kristīnes Balodes lekcija

— Kristīne Balode

Raksts

Publicēts: 30 septembris, 2021

Kategorija: Psiholoģija

Dalies

Kad: 10. novembris, 2021.gads, trešdiena

Laiks: 19.00 - 21.00

Vieta: I'mperfekt Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Vada: Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Viņa vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos. Kristīne ir arī viena no I'mperfekt rakstu autorēm.

Cena: 45 EUR

Personības briedumu raksturo spēja saturēt un realizēt pašam savu seksualitāti, jo tā definē mūsu gribu, to, ko iekārosim, un arī attiecības, kurās mēģināsim to realizēt. Ja savā seksuālajā apzinātībā un savas iekāres vadītspējā esam kā bērns, kurš gāžas gar zemi un pieprasa no otra savu vajadzību beznosacījuma apmierināšanu, agrāk vai vēlāk, sākam slīgt aizvien dziļākā bezpalīdzības un atkarības purvā. Savukārt, partneris, ja vien viņu nevaldzinās iespēja pakāpties uz mūsu bezpalīdzības galvas, lai spodrinātu paša varēšanu, ņems kājas pār pleciem, savā gultas pusē atstājot seksšopā iegādātu piepūšamo lelli, kura ar savu jūtu klātesamību netraucēs patērētāju triumfa gājienā pretī sava pašlabuma gūšanai. 

Šajā vakarā runāsim par seksuālo briedumu un tā nozīmi partnerattiecībās. Mēģināsim atšķetināt, ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas atstājis tās trūkums. Paskatīsimies, kas izdaudzinātajai Tantrai vēderā un kāds ir tās lietderības koeficients mūsdienu latvieša ikdienā. Mēģināsim "noķert aiz astes" katrs pats savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt. Kā arī parunāsim par seksa negribēšanu.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 30 septembris, 2021

Kategorija: Psiholoģija

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu