Nodarbība "Kā ieviest mājās paliekošu kārtību"

— Dana Gulbe

Nodarbība "Kā ieviest mājās paliekošu kārtību"

— Dana Gulbe

Raksts

Publicēts: 14 augusts, 2019

Kategorija: Stils

Dalies

Kur: I’MPERFEKT Viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Cikos: 18:00 - 19:30

Cena: 25 EUR (žurnāla I’mperfekt abonentiem – 10% atlaide)

Vadītāja: Dana ar kasti, jeb Dana Gulbe ir sieviete, kurai ļoti patīk visu sakārtot. Kad patikšana kļuva pavisam liela, un Dana šajā jomā kļuva par atzītu eksperti, viņa pielika savam vārdam titulu “ar kasti”. “Lai mani atpazītu, lai pasmaidītu, lai pajautātu “kāpēc kaste?”. Nu redz, kaste ir universālais rīks priekšmetu organizēšanā, bet ne tikai. Kaste ir simbols robežām, noteiktībai un sakārtotībai.


Mums visām patīk dzīvot sakārtotā vidē. Bet nu - būsim atklātas, cik daudzām izdodas ikdienā? Turklāt, tā, lai pašai prieks un vēl arī spēks baudīt rezultātu. Iespējams, šajā lietā noderēs Danas padomi.

Kāpēc kārtība ir svarīga? Kā tā ietekmē produktivitāti, labsajūtu, attiecības? Nodarbībā Dana ar kasti dalīsies teorētiskos un praksē pārbaudītos paņēmienos mājas sakārtošanai Un tā, lai būtu kārtība reizi par visām reizēm. Par pamatu ņemsim pasaulē atzīto Konmari metodi, un Dana skaidros, kā atrast savu ideālo kārtošanas formulu, lai kārtība mājās ienāktu viegli un galvenais - uz palikšanu.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 augusts, 2019

Kategorija: Stils

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu