No idejas līdz parfīmam

— Sigita Birzniece

No idejas līdz parfīmam

— Sigita Birzniece

Raksts

Publicēts: 05 septembris, 2019

Kategorija: Sarunas

Dalies

Kad: 16. oktobrī

Cikos: 18:30 - 20:30

Kur: I'MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada: Sigita Birzniece, uzņēmuma Madara Cosmetics parfimēre. Sigita vidi sev apkārt uztver caur ožu, un parfimērija ir gan viņas lielākā aizraušanās, gan arī profesionālās darbības lauciņš. Maģistra grādu ķīmijā ieguvusi Francijas dienvidu pilsētā Grasse, kas tiek saukta par parfimērijas galvaspilsētu. Tur arī Sigita specializējās parfimērijas jomā, strādāja industrijas epicentrā un nelaida garām nevienu iespēju pasmaržot ko jaunu. Nu jau vairāk kā gadu Sigita ir parfimēre uzņēmuma Madara Cosmetics radošajā komandā.

Cena: 35 EUR

Žurnāla I'mperfekt abonentiem - 10% atlaide, ievadot atlaižu kodu.


Mēs katrs dienu no dienas pavadām sevis un sabiedrības veidotā smaržu jeb olfaktīvā universā. Tajā ir gan dabai raksturīgas smaržas un smakas, gan arī patēriņa produktu smaržas – mitrinošais krēms, veļas mazgājamais līdzeklis, tavs īpašais, skaistais smaržu flakoniņš… Tomēr vai esi aizdomājies, tieši ko tavs deguns sajūt, tieši kas un kā to visu rada, kāpēc kādas no šīm smaržām tev izraisa īpašas izjūtas? Uz šiem jautājumiem atbildes varēsi uzzināt meistarklasē.
Nodarbībā iepazīsimies arī ar dažādām smaržu klasēm – ziedu, citrusu, ambras, koksnes, šipra u.c.  smaržosim un mācīsimies tās atšķirt. Starp šiem paraugiem būs pēdējo gadu desmitu laikā pasaulē visatzītākās kompozīcijas – uzzināsim, kas tajās tik īpašs un iemācīsimies paši to novērtēt. Būsim spontāni un dalīsimies savos pirmajos iespaidos par katru aromātu, tālāk apgūstot valodu, lai par smaržu varētu pastāstīt arī viens otram. Šādas īpašas valodas apgūšana tev var palīdzēt pat sava īpašā aromāta atrašanā!

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

uz visām nodarbībām

Publicēts: 05 septembris, 2019

Kategorija: Sarunas

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu