No idejas līdz parfīmam

— Sigita Birzniece

No idejas līdz parfīmam

— Sigita Birzniece

Raksts

Publicēts: 16 decembris, 2019

Kategorija: Sarunas

Dalies

Kad: 19. februārī

Cikos: 18:30 - 21:00

Kur: I'MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada:  parfimēre Sigita Birzniece:"Vidi sev apkārt uztveru caur ožu, un parfimērija ir gan mana lielākā aizraušanās, gan arī professionālās darbības lauciņš. Manuprāt, gudrs deguns piešķir jaunu kvalitāti mūsu katra ikdienai. tāpēc no sirds priecājos arī citiem palīdzēt iepazīt smaržu pasauli".

Cena: 35 EUR

Žurnāla "I'mperfekt" abonentiem atlaide 10 %, ievadot atlaižu kodu.Pēc lielas atsaucības rīkojam jau otro smaržu kultūras meistarklasi kopā ar Sigitu Birznieci.

Šoreiz viņa mūs ievedīs intriģējošā ceļojumā parfimērijas vēsturē kā arī pastāstīs par smaržu mārketinga aizkulisēm. Kā smaržoja vissenākais parfīms Kyphi? Kādēļ viduslaiku galma dāmas vēlējās iesmaržināties ar civetkaķa sekrētu? Un kāpēc vīriešu parfīmu reklāmās parasti ir abu dzimumu tēli, bet sieviešu parfīmu reklāmās parasti figurē tikai sieviete?

 Glavenokārt, protams, turpināsim izglītot savus degunus, smaržojot un diskutējot par skaistām smaržu kompozīcijām un izejvielām no visas plašās pasaules. Sajutīsim šipra, koksnes, aldehīdu, gurmāniskas un vēl citas notis…

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

uz visām nodarbībām

Publicēts: 16 decembris, 2019

Kategorija: Sarunas

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu