Modes kolāža ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Modes kolāža ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Raksts

Publicēts: 17 mai, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Kad: ceturtdien, 13.jūnijā

Cikos: 18:30 - 20:30

Kur: I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada: Linda Gobeta, grafikas dizainere un ilustratore

Cena: 50 EUR

Žurnāla I'mperfekt gada abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

Kolāžu veidošana ir burvīga radoša nodarbe, kurā baudāms ir gan process, gan rezultāts - tiek radīts unikāls, rāmīti ieliekams mākslas darbs. Kolāžu veidošanu var nodēvēt arī par radošu meditāciju, kas dod iespēju Tavai iekšējai spontanitātei vienkārši ļauties.

Caur modes kolāžām mēs komunicējam sajūtas un noskaņas. Katra izvēlētā detaļa palīdz mums to sajust - modeļu pozas, krāsu izvēle, līnijas biezums, papīrs, tekstūra utt. Arī mēs darbnīcas laikā miksēsim medijus - melnbaltas un krāsainas bildes, plēsīsim un griezīsim papīrus, šļakstīsim krāsas. Šī darbnīca piemērota visiem, kuriem patīk mode, sērfošana “Pinterest” jūrā  un ik pa laikam paņemt rokā šķēres un pagraizīt žurnālus.

Nodarbības laikā ļausimies radīšanas procesam un būsim 100% šeit un tagad.. Linda iepazīstinās ar kolāžas veidošanas tehnikām un paņēmieniem un izstāstīs, kā tos pielietot praksē. Iegūtās zināšanas uzreiz varēs arī pielietot praktiski.

Apguvusi dažādas mākslas tehnikas pie pasaulē atpazīstamā angļu mākslinieka Roda Džatkinsa (Rod Judkins), Linda tic, ka katrs cilvēks ir radošs, pat, ja pašam tā reizēm nemaz nešķiet.

Visi nepieciešamie materiāli - šķēres, līme, īpaši piemeklēti papīri, izdrukas, kā arī rāmis nodarbībā izveidotā darba ierāmēšanai - iekļauti cenā.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.uz visām nodarbībām

Publicēts: 17 mai, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu