Minimālisma kolāžas darbnīca ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Minimālisma kolāžas darbnīca ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Raksts

Publicēts: 14 mai, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Minimālas, bet tajā pašā laikā vizuāli iespaidīgas kolāžas sevī ietver kontrastus, formas, elementus, kas mijiedarbojoties neprasa neko vairāk.

Linda iepazīstinās ar savā ziņā vienkāršu, bet rūpīgi pardomātu kolāžu izgatavošanu.  Aplūkosim iedvesmojošus piemērus, tehnikas un paņēmienus, kā, piemēram, izmantojot vienu bildi, radīt noteiktu vai divas savstarpēji pretējas sajūtas, un tās "sapīt" vienā. Šī darbnīca patiks visiem, kurus uzrunā neordināras kompozīcijas, skatupunkti, kontrasti tekstūrās un sajūtās.  

Nodarbību laikā ļausimies radīšanas procesam un būsim 100% šeit un tagad. Linda iepazīstinās ar kolāžas veidošanas tehnikām un paņēmieniem un izstāstīs, kā tos pielietot praksē. Labāko nodarbībā radīto darbu varēsi uz vietas ierāmēt.

Apguvusi dažādas mākslas tehnikas pie pasaulē atpazīstamā angļu mākslinieka Roda Džatkinsa (Rod Judkins), Linda tic, ka katrs no mums ir radošs, lai vai kā arī pašam reizēm liktos.

Visi nepieciešamie materiāli - šķēres, līme, īpaši piemeklēti papīri, izdrukas, kā arī rāmis nodarbībā izveidotā darba ierāmēšanai - iekļauti cenā.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 mai, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu