Miega briļļu darbnīca (labdarības projekts)

— I'mperfekt

Miega briļļu darbnīca (labdarības projekts)

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 21 oktobris, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Aicinām Tevi piedalīties Miega briļļu darbnīcā un tādejādi atbalstīt programmu jaunajiem vecākiem “Piedzimstot bērniņam”. Projekts palīdz Rīgā deklarētajiem mazuļu vecākiem saņemt BEZMAKSAS informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos dzīves mēnešos. Šī projekta vēstneses un palīgi ir Latvijas lēdiju klubs, jo sievietes viena otru saprot.

Arī mēs - I’mperfekt, atbalstām šo programmu un aicinām Tevi piedalīties Miega briļļu izgatavošanas darbnīcās kopā ar I’mperfekt galveno redaktori Ingu Gorbunovu: "Pasaulē nav lielāka, cilvēka spēkiem realizējama, brīnuma, kā jauna cilvēka radīšana. Bērniņa piedzimšana ir laime, prieks un fantastiskas izjūtas. Un tai pat laikā visa ierastā dzīve vienā mirklī sagriežas kājām gaisā. Reizēm tas var būt pat pārāk grūti. Bet tā tam nav jābūt! Ir forši, ka jaunajām mammām tagad būs pieejams profesionāls atbalsts. Tāpēc arī I'mperfekt komanda ar prieku piedalās šajā projektā. Un aicinām mums pievienoties!".

Darbnīcu dalībniekiem būs iespēja vai nu pašiem iemācīties izgatavot brilles, vai personificēt jau gatavas brilles, izmantojot pērlītes, mežģīnes un citus rotājumus. 

Pēc briļļu izgatavošanas, katram būs iespēja izvēlēties vai brilles paturēt sev, vai arī atstāt I'mperfekt veikalā, kur tās varēs iegādāties un tādejādi atbalstīt projektu.

Darbnīcu norises laiks ir 16. un 23. novembris plkst. 12:00 viesistabas I’mperfekt telpās, Ģertrūdes ielā 23. Arī bērni būs mīļi gaidīti.

Ieejas maksa būs ziedojums projektam 10.00eur no cilvēka.

Darbnīcu atbalsta: Anita Umbraško, Lillas Lavender, Pērļotava, MM Design.

Ilustrācija: Sanda Undzēna


uz visām nodarbībām

Publicēts: 21 oktobris, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu