MEKSIKA – NEPARASTĀ KONTRASTU ZEME

— Imperfekt komanda

MEKSIKA – NEPARASTĀ KONTRASTU ZEME

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 27 marts, 2023

Kategorija: Piedzīvojumi

Dalies

IEMĪLI, SAJŪTI, BAUDI UN IZZINI

Meksika nešaubīgi ir viena no pasaules krāšņākajām valstīm.

Košas krāsas, bagāta kultūra un vēsture, neparasta daba, karaliskas pludmales un šarmantas pilsētas. Meksikā kūsā dzīve un viss notiek pa īstam. Ceļotāji saka, ja ir jāizvēlas apskatīt tikai viena valsts Latīņamerikā, tad tā viennozīmīgi ir Meksika.

Meksika ir otrais I’mperfekt izkāpiens ārpus žurnāla lappusēm.

Dodamies?

Ko mēs darīsim?

Šaurā lokā (11 dalībnieces) izzināsim seno un mistisko Meksikas kultūru un rūpīgi glabātas tradīcijas, baudīsim un piedzīvosim pārsteidzošu dabu un cilvēku viesmīlību. Šis būs personīgs un unikāls ceļojums.

Tāpat kā Bali, arī Meksikā mūs sagaidīs ne gluži meksikānis, taču latvietis, kura sirds pieder Meksikai no pirmā satikšanās brīža. Raimonds ir zinošs un pieredzējis pavadonis, labs stāstnieks un senu kultūru un tradīciju pētnieks, kurš mīl neskarto dabu, džungļus un jaunus izaicinājumus. Raimonds sola, ka vedīs mūs īpašā piedzīvojumā Meksikas vidienē, kur iepazīsim vietējo kultūru, košās pilsētas, piedzīvosim neticamus dabas skatus, ūdenskritumus un džungļus, mielosimies ar meksikāņu ēdieniem un klausīsimies stāstus par tagadni un pagātni. Kā arī mums būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs un darbnīcās, caur kurām vēl vairāk iepazīsim vietējo kultūru.

Šis būs ceļojums gan prātam, gan dvēselei. Tropu putnu dziesmas atmodinās vēl nebijušas sajūtas, okeāna viļņi aizskalos to, kam laiks aiziet, un veldzinošie džungļu ūdenskritumi ļaus priecāties atkal kā mazam bērnam.
Raimonds saka, ka šis piedzīvojums mūs atmodinās un pozitīvi uzlādēs.

Kad: 20.septembris – 6.oktobris 2023

Piedzīvojuma cena: 2300 eur.
Cenā iekļauts: viesnīcas un brokastis, ērts transports, apskates objekti, tūres un meistarklases (joga, tipisko ēdienu gatavošana, tradicionālās dejas, izšūšana).

Papildus: lidojums, pārējās ēdienreizes (apmēram 250 eur par visām dienām), personiskie tēriņi.

Par lidojumu:

1. Latvia Tours palīdz tev piemeklēt un iegādāties atsevišķi avio biļeti. Šajā gadījumā satikšanās ir Oaxaca 20. septembrī. Iespējama vienošanās par konkrētu reisu.

2. Avio biļeti iegādājies pati, izvēloties pārvadātāju un klasi. Arī šajā gadījumā satikšanās laiks ir 20. septebris Oaxaca lidosta. Iespējama vienošanās par konkrētu reisu.

Braucam!

Piesakies ceļojumam, aizpildot anketu, spiežot uz saites - PIETEIKTIES, tad saņemsi pilnu ceļojuma programmu un sazināsimies ar tevi individuāli par visām formalitātēm.

Ielidojot Meksikā, gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem ceļotājiem Covid-19 testa rezultāts nav jāuzrāda un nav jāievēro karantīna.

Ceļojums notiks sadarbībā ar Latvia Tours!


Ceļojuma programmā iekļautās aktivitātes

Tā kā Meksika ir liela un mēs vēlamies tev piedāvāt apskatīt un piedzīvot pēc iespējas vairāk, kā arī baudīt atpūtu pludmalē, mēs dzīvosim dažādās vietās un viesnīcās (istabās pa divi).

Iepazīstam šarmanto Oaxaca pilsētu, senās civilizācijas pilsētdrupas Monte Alban.

Hierve del Agua  sajust dabas varenumu.

Mazunte. Pludmale un skaists ciems. Ļaušanās okeāna siltajam ūdenim, baltajām pludmales smiltīm un saulei. 

San Cristobal de las Casas - elpu aizraujošais Sumidero kanjons. Tur mītošie krokodili, mērkaķi kokos un 1000 metru augstās klints sienas ar neskaitāmiem ūdenskritumiem ļaus sajust dabas spēku.

San Crisistobal de las Casas. Iepazīsim kolorītu pilsētu, kura ir mājvieta Maiju pēctečiem - Tzotzil kopienai.

Palenque. Neaprakstāmi skaisti ūdenskritumi. Pastaiga skaistās Maiju drupās džungļos, kuras, starp citu, esot arī pasaules sirds čakras centrs.Foto: Unsplash


uz visām nodarbībām

Publicēts: 27 marts, 2023

Kategorija: Piedzīvojumi

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu