Meistarklašu cikls "Trīs sarunu vakari par attiecībām"

— Kristīne Balode

Meistarklašu cikls "Trīs sarunu vakari par attiecībām"

— Kristīne Balode

Raksts

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

Dalies

Meistarklašu plāns:

  • 3. aprīlis “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”. Runāsim par seksuālā brieduma nozīmi partnerattiecībās. Ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas rada tās trūkums. Mēģināsim “noķert aiz astes” katra pati savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.
  • 10. aprīlis “Romantika un partnerattiecības”. Pasaule bez mīlestības būtu mirusi. Romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp. Centīsimies atšifrēt mums katrai ik mirkli pieejamo romantikas kodu un izveidot savu “Vienmēr gatavs” instrumentu kasti romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.
  • 17. aprīlis “Attiecības, kuras degradē”. Mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kuri uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, un grūtībām, kuras nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai attiecības augtu un pilnveidotos.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot 
I’mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu