Imperfektas idejas vēderpriekam nedēļas garumā

— Zane Ozola

Imperfektas idejas vēderpriekam nedēļas garumā

— Zane Ozola

Raksts

Publicēts: 23 februāris, 2024

Kategorija: Māksla

Dalies

Vienkārši, ātri un ērti

Čau! Mani sauc Zane, un es negatavoju. Nu, labi, lazanja un salāti no dažām sastāvdaļām man padodas tīri labi, vismaz tā saka ģimene, taču jau kopš mazotnes ēst gatavošana man ir kā tāds liels bubulis, kosmoss, ko es vienkārši nespēju izprast. Toties mācēju māsai sapīt perfektu franču bizi. 

I'mperfekt komanda:

No bērnības, skatoties uz omēm un mammu, iesakņojusies stingra pārliecība, ka gatavošanai jātērē daudz laika, jāsaprot, ko ar ko kombinēt, kādas garšvielas pievienot un turklāt jābūt kaut kādai interesei par to visu. Īsts kosmoss, vai ne? Taču nevar noliegt, ka visveselīgāk ir ēst paša gatavotu ēdienu. Tad vari būt diezgan drošs par to, kas lācim vēderā. Izjutu zināmu atvieglojumu, kad sarunā ar draudzenēm saklausīju, ka vismaz puse vada savas dienas līdzīgi: nav laika, entuziasma, pietiekamu zināšanu. Recepšu gūzmā, kuras piedāvā internets, parasti ir tik daudz dažādu sastāvdaļu, par daudzām no kurām tu nekad neko neesi dzirdējis, tāpēc, esot veikalā, beigās tāpat saliec grozā ierastos produktus, jo vismaz tad ir pārliecība, ka šo nu tiešām nav iespējams salaist dēlī. Cik ilgi tā turpināsi? Nevar taču dienu no dienas pārtikt no avokado, makaroniem un siermaizītēm. Vai tiešām gatavošana ir man neaizsniedzama debesu tāle? Domāju, ka tā vis nav.

Tāpēc aicināju palīgā I’mperfekt draugu un ēstgatavošanas entuziasti Annu Pannu, lai kopā kaut nedaudz pietuvotos šim kosmosam. Ar ko sākt? Kā ikdienā ieviest paradumu gatavot mājās, kā dažādot ēdienkarti, kaut vai pievienojot iecienītajiem salātiem citu mērci? Anna iedvesmos un palīdzēs rast atbildes.

Anna

"Es mīlu dārzeņus un ļoti labprāt ēstu tos katrā ēdienreize. Tā teikt, apēstu varavīksni katru dienu. Diemžēl dažkārt pietrūkst laika, dažkārt iedvesmas. Tāpēc esmu sakrājusi labu kaudzīti ātru, vienkāršu un garšīgu recepšu. Tā paša slinkuma dēļ esmu atkodusi dažādus virtuves knifus, kas krietni atvieglo gatavošanas procesu. Paralēli mīlestībai pret dārzeņiem vadu arī saldumu meistarklases, audzinu divas brīnišķīgas meitas un esmu viena no MR Bunny Kitchen restorāna zaķenītēm."

Ja vēlies iepazīt vienkāršus ēst gatavošanas pamatprincipus, iemācīties pagatavot veselīgas un sabalansētas maltītes, iegūt zināšanas par produktiem un ļauties radošām izpausmēm virtuvē, nāc kompānijā! Runāsim par zupām, salātiem, mērcēm, garšvielām un pamatēdieniem.
Būs jautri, vienkārši un radoši.

KO IEGŪSI PIEDALOTIES?

- Pēc šīm darbnīcām tev radīsies izpratne par viegli pieejamiem pārtikas produktiem un iespējām tos kombinēt.
- Mācēsi pagatavot sešus dažādus ēdienus.
- Iegūsi zināšanas par garšvielām un maģiskajām mērcēm.
- Spēsi improvizēt un pārsteigt sevi un savus mīļos.

Aicinām piedalīties gan dāmas, gan kungus!

Katras darbnīcas noslēgumā visu pagatavoto arī skaisti nobaudīsim.

DARBNĪCU TĒMAS

Pirmā: Vienas pannas brīnumēdieni - sildošas garšvielas, krēmīgas idejas zupām un sautējumiem, karijiem. Papildus knifi un padomi uzglabāšanai saldētavā.

Otrā: Salāti, dārzeņi un mērces. Anna palīdzēs iemīlēt dārzeņus. Blanšēsim, cepsim un protams, atklāsim arī labas salātu mērces pamatprincipus un noslēpumus, kas salātus padarīs par mīļāko dienas maltīti.

Trešā: Pavasara iedvesmas pilni, zaļi, uzmundrinoši un kraukšķīgi ēdieni ikdienai. Salāti, dārzeņu pagatavošanas tehnikas un mērces.

KAD?

Pirmā darbnīca: 4. aprīlī no plkst.18:00 - 21:00.

Otrā darbnīca: 20. aprīlī no plkst.11:00 - 14:00.

Trešā darbnīca: 8. maijā no plkst. 18:00 - 21:00.

KUR: Miele salona virtuves studijā Brīvības ielā 40, Rīgā.

CENA: 59 eur (par vienu darbnīcu vienai personai)

Ja esi I’mperfekt abonents un iegādāsies dalību visās trīs darbnīcās, piedāvājam 10% atlaidi.

Maksimālais dalībnieku skaits vienā darbnīcā: 12


Jautājumu gadījumā raksti mums uz e-pastu: hello@imperfekt.com vai zvani pa tālruni: 20214277. 

Samaksātā nauda par nodarbībām netiek atgriezta, izņemot gadījumu, ja nodarbība tiek atcelta un tā nenotiek.

 


Foto: no personīgā arhīva un unsplash.com
uz visām nodarbībām

Publicēts: 23 februāris, 2024

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu