I'mperfekt Viesistabas atklāšana

— I'mperfekt

I'mperfekt Viesistabas atklāšana

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Sarunas

Dalies

Mīļie I'mperfekt draugi!

Mums ir ļoti priecīga ziņa – jau pavisam drīz durvis vērs arī I'mperfekt Viesistaba. Turpmāk Ģertrūdes ielā 23 būsiet gaidīti ciemiņi ne vien, izvēloties dāvanas sev vai draugiem, bet arī otrā telpā – mūsu viesistabā. Katru nedēļu notiks ciemošanās un būs iespēja satikt interesantus cilvēkus, paklausīties, parunāties un arī apgūt dažādas zināšanas un prasmes. Viesistaba piedāvās gan maksas, gan arī bezmaksas nodarbības. Mums padomā visdažākās tēmas, jo jau tolaik, kad I'mperfekt vēl tikai tapa, mēs vēlējāmies, lai tas, par ko runājam žurnāla lappusēs, kādudien būtu pieejams arī reālā vidē. Nu tas brīdis ir klāt. Viesistabā varēsiet sastapt gan mūsu autorus, gan dažādu jomu speciālistus, apgūt jaunas prasmes vai papildināt jau esošās, sapazīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Jau 28. februārī būs iespēja satikt mūsu pirmo ciemiņu - kardioloģi Ivetu Mintāli, Latvijas Kardioloģijas cetra Ambulatorās un diagnostikas nodaļas vadītāju, kura pastāstīs par Vidusjūras diētu, tās principiem, to pielāgošanu mūsu platuma grādiem un to, kā gatavot veselīgu un garšīgu ēdienu, vienlaikus uzlabojot veselību.

Jau, sākot ar martu, būs iespēja piedalīties psihoterapeites Kristīnes Balodes nodarbībās (plānotās nodarbības 20., 27.martā un 3.aprīlī pl.19.00) un stilistes, make-up mākslinieces Ievas Ivanovas grima meistarklasēs, kuras sāksies no 19. marta. Sīkāka informācija un nodarbību plāns būs pieejams imperfekt.com, kā arī sociālajos tīklos.

Aicinām būt kopā ar mums un nosvinēt viesistabas telpas atklāšanu jau 21. februārī pl.19.00 (ierašanās no pl.18.30) I'mperfekt Viesistabā, Ģertrūdes ielā 23. Priecāsimies, ja iepriekš pieteiksi ierašanos, rakstot uz hello@imperfekt.com.

Gaidīsim ciemos!

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Sarunas

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu