I’mperfekt ārpusrāmju piedzīvojums “Spānijas saules sasildīta”

— Imperfekt komanda

I’mperfekt ārpusrāmju piedzīvojums “Spānijas saules sasildīta”

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 28 novembris, 2023

Kategorija: Piedzīvojumi

Dalies

Laiks tikai sev - nedēļa Valensijas provincē Spānijā.

Kad: 26.aprīlis – 3.maijs (7 naktis)

Aizver acis un sajūti kā maigs vējš rotaļājas matos un degungalu silda saule, kaut kur tālumā atskan: “Hola!”.  Gaiss smaržo pēc jūras un laiskām pēcpusdienām un arī tev ir laiks sevi palutināt un atpūsties.

Spānijā ir ne tikai paelja, flamenko un veldzinoša Vidusjūras sangrija. Daba, kultūra, tradīcijas, garšas un smaržas ir tās, kuras mūs aizvedīs krāsainā piedzīvojumā Valensijas reģionā.

Ko mēs darīsim?

Pa mazumiņam no visa, tā lai atveldzētu gan dvēsli, gan ķermeni, gan prātu. Baudīsim un tversim mirkļus, atpūtīsimies un iedvesmosimies, staigāsim un izzināsim, sarunāsimies un ļausimies vietai un it visam, kas notiek. Tu ja zini, ka, dodoties piedzīvojumos kopā ar I’mperfekt, nekas netiek uzspiests, ja vēlēsies, varēsi nedarīt neko un zvilnēt kājām gaisā, lēni lasot grāmatu.

Un tomēr mēs tev piedāvājam ar saullēktu pamosties kalnā virs Vidusjūras, pagaršot īpašu Muscatel vīnu, apgūt kādu spāņu virtuves noslēpumu kopīgi gatavojot omulīgas spānietes vadībā, apmaldīties šarmantās pilsētiņās un dārzos, sarunāties, pieskarties senatnei pilīs un ieelpot dabas skaistumu. Šādu Spāniju mums parādīs Raimonds. Lieki piebilst, ka Valensijas reģions ir Raimonda mājas. Jā, šis ir tas pats Raimonds, ar kuru kopā piedzīvojām Meksiku. Viņš ir savējais, imperfektais.

Un zini, kas nebūt nav mazsvarīgi, līdz šim gan Bali, gan Meksikā ar mums kopā ir bijušas lieliskas dāmas un arī mēs pašas esam diezgan foršas. Apsolām par tevi parūpēties pēc labākās sirdsapziņas.

Kāpēc doties ar mums uz Valensijas piekrasti?

*Tas būs laiks sev un savu vēlmju piepildīšanai.
*Iespēja iepazīt sevi jaunā vietā.
*Jaunas, iedvesmojošas satikšanās.
*Atpūta prātam un ķermenim.
*Piedzīvosi vislabāko, ko Valensijas piekraste piedāvā un par mums rūpēsies Raimonds. 

Ieskats dažās no vietām, kuras apmeklēsim: Alicante, Denia, Benissa un tradicionālie pilsētas svētki, vīna darītava, Guadelest pils un zilais ezers, dārzi, alas, Xativa pils un Bocairent mazpilsēta, piekraste un Cala del Moraig pludmale. Kā arī piedalīsimies mākslas un radošajās darbnīcās.

Kur mēs dzīvosim?

Vēsturiskā piejūras pilsētā Denia, viesnīcā Art Boutique Hotel Chamarel.

Denia atrodas Costa Blanca piekrastē, tieši pa vidu starp Valnesijas un Alikantes pilsētām.

Art Boutique Hotel Chamarel ir maza boutique stila viesnīca, kura atrodas 19.gadsimta ēkā un ir atjaunota saglabājot tam laikam raksturīgās iezīmes. Masīvkoks, oriģinālās grīdas, klasiski aksesusāri, mīlīgs centrālais iekšpagalma dārzs, kur kopīgi vakarēsim.


Vairāki no numuriem ir ģimenes - vienā numurā divas savstarpēji atdalītas istabas un viena vannasistaba. Šajos numuros katrai dāmai būs sava istaba un dalīta vannasistaba.
Viens Double twin numurs - divas dāmas vienā istabā, dalīta vannasistaba.
Viens ģimenes numurs trim personām - vienā numurā divas savstarpēji atdalītas istabas (viena twin istaba, viena vienvietīga istaba) un viena vannasistaba. 

Dalībnieču skaits: 10
Piedzīvojuma cena: 1500 eur vienai personai. Pirmā iemaksa 300 eur, otro daļu iespējams sadalīt divos maksājumos.
Cenā iekļauts: dzīvošana viesnīcā, brokastis sākot ar 27. aprīli, grupas vadītāja pakalpojumi, apskates vietas, trīs darbnīcas, transports no un uz lidostu un uz apskates vietām.
Papildus: avio biļetes, pārējās ēdienreizes, personīgie tēriņi.
Avio biļetes: jāiegādājas pašai, iesakām Airbaltic tiešo lidojumu Rīga – Alicante. Ja nepieciešama palīdzība, droši jautā.

Satikšanās: 26.aprīlis, Alicante lidosta (vietu precizēsim)


Izzini, baudi un atpūties kopā ar I’mperfekt zem Spānijas saules. Ja vēlies saņemt pilnu dienu plānu, raksti mums uz zane@imperfekt.com.

Jautājumu gadījumā zvani pa tālruni: 20214277.

Foto: unsplash


uz visām nodarbībām

Publicēts: 28 novembris, 2023

Kategorija: Piedzīvojumi

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu