Grima meistarklase meiteņu ballītei, dzimšanas dienai vai citam skaistam mirklim

— I'mperfekt

Grima meistarklase meiteņu ballītei, dzimšanas dienai vai citam skaistam mirklim

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 14 septembris, 2022

Kategorija: Stils

Dalies

Vecmeitu ballīte, dzimšanas diena vai pārsteigums draudzenei. Lielisks veids kā sākt neaizmirstamu vakaru ir ar kopīgu dāmu sapucēšanos. Meistarklase profesionālas grima mākslinieces vadībā - patīkamais apvienojumā ar noderīgo! Īpaši jums veltīta grima meistarklase ar jūsu izvēlēto tematiku - mirdzošs dienas grims, vakara grims, dūmakainās acis vai sapņu grims. 

Nodarbību vadīs Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās. Tīra rīdziniece ar mīlestību pret darbu, nepacietīgi gaida ikvienu tikšanos ar brīnišķīgiem cilvēkiem, interviju varoņiem. Ikkatra Ievas darba diena ir piedzīvojumu un interesantu nejaušību pilna.

Meistarklasi piedāvājam 6 personu kompānijām*, par datumu un laiku iespējams vienoties. Nodarbība plānota 2 stundu garumā. Dalībnieces aicinātas ņemt līdzi savu dekoratīvo kosmētiku. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Cena: 39 EUR no personas.

*Pie mazāka cilvēku skaita atsevišķa samaksa par telpas nomu.

Sīkāka informācija un pieteikšanās: hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Viesistabas kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 septembris, 2022

Kategorija: Stils

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu