Grima meistarklase meiteņu ballītei, dzimšanas dienai vai citam skaistam mirklim

— I'mperfekt

Grima meistarklase meiteņu ballītei, dzimšanas dienai vai citam skaistam mirklim

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 01 marts, 2023

Kategorija: Stils

Dalies

Vecmeitu ballīte, dzimšanas diena vai pārsteigums draudzenei. Lielisks veids kā sākt neaizmirstamu vakaru ir ar kopīgu dāmu sapucēšanos. Meistarklase profesionālas grima mākslinieces vadībā - patīkamais apvienojumā ar noderīgo! Īpaši jums veltīta grima meistarklase ar jūsu izvēlēto tematiku - mirdzošs dienas grims, vakara grims, dūmakainās acis vai sapņu grims. 

Nodarbību vadīs Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās. Tīra rīdziniece ar mīlestību pret darbu, nepacietīgi gaida ikvienu tikšanos ar brīnišķīgiem cilvēkiem, interviju varoņiem. Ikkatra Ievas darba diena ir piedzīvojumu un interesantu nejaušību pilna.

Meistarklasi piedāvājam 6 līdz 8 personu kompānijām, par datumu un laiku iespējams vienoties. Nodarbība plānota 2 stundu garumā. Dalībnieces aicinātas ņemt līdzi savu dekoratīvo kosmētiku. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Vieta: Āgenskalna Tirgus Jauniešu stacija (iekļauts cenā) vai kāda cita vieta pēc izvēles par papildus samaksu. Piedāvājam norises vietu piemeklēt atbilstoši tavām vēlmēm.

Nodarbība piemērota gan jaunietēm, gan pieaugušām dāmām.

Sīkāka informācija un notikuma pieteikšana: hello@imperfekt.com vai pa tālruni: 20214277.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 01 marts, 2023

Kategorija: Stils

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu