Ziemassvētku darbnīca “Uzskicē savu svētku sajūtu”

— Agnese Aljēna / Maša Zurikova

Ziemassvētku darbnīca “Uzskicē savu svētku sajūtu”

— Agnese Aljēna / Maša Zurikova

Raksts

Publicēts: 05 novembris, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Kad: 9. decembrī

Cikos: 18:30-20:30

 Kur: I'MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada: Agnese Aljēna un Maša Zurikova, Riga Sketching School. Agnese un Maša ir pilsētskicētājas, ilustratores un Rīgas skicēšanas kustības attīstītājas: “Mums pašām ļoti patīk zīmēt pasauli un sajūtas sev apkārt, un mēs labprāt “aplipinām” arī pārējos ar šo prieku”.

Cena: 35 EUR

Žurnāla I'mperfekt abonentiem - 10% atlaide, ievadot atlaižu kodu.

Apstāties pirmssvētku skrējienā, ieelpot svētkus, apskatīt, aptaustīt, sajust un uzzīmēt savu svētku sajūtu, būt pašā svētku viducī pa īstam – tāds ir šīs darbnīcas mērķis.

Skicēsim ar akvareli katrs savu svētku sajūtu – mazliet no meža, no svētku smaržām virtuvē, no Ziemsvētku rotājumu kastes. Variet ņemt līdz savus svētku sajūtu avotus.

Veidosim katrs savu apsveikuma kartiņas kompozīciju – vienkāršāku vai sarežģītāku, skicēsim un pārvērtīsim svētku akvarelī. Darbu uz vietas būs iespējams noskanēt..

Priekšzināšanas nav nepieciešamas, kopīgi meklēsim skicēšanas pieredzei atbilstošus modeļus un sarežģītību, palīdzēsim tikt galā arī pavisam iesācējiem.

 Darbnīcu vadītāju moto ir: Jā, tu māki zīmēt, un mēs ticam, ka zīmēt var ikviens. Esam par to pārliecinājušās ne reizi vien arī savā ikdienā! 

Visi materiāli būs nodrošināti, taču, ja ir vēlme strādāt ar saviem materiāliem, kas ierasti, esat laipni aicināti ņemt tos.

Mājīgā pirmssvētku atmosfērā gaisā virmos mandarīnu, piparkūku un karstvīna smarža!  Varat ņemt līdz arī savus svētku sajūtu avotus.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 05 novembris, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu