"Bīstamā mājsēdniece" 10 imperfektas dienas (atkārtojums)

— Imperfekt komanda

"Bīstamā mājsēdniece" 10 imperfektas dienas (atkārtojums)

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 19 oktobris, 2021

Kategorija: Video

Dalies

Kad: jau notikusi

Vieta: šo datumu ietvarā jebkurā Tev ērtā laikā un vietā video un e-pasta vēstuļu formātā (visas nodarbības būs iespējams noskatīties vēl nedēļu pēc kursa beigām).

Cena: 29 eur (10 dienas)

Tas nav meistarklašu cikls, tas ir ceļš uz priecīgāku smaidu tavā spogulī.

Šis būs tava prāta, ķermeņa, dvēseles un pašapziņas 10 imperfektu dienu ceļojums. Katru rītu e-pastā tev pienāks īpaša I’mperfekt vēstule ar skatāmgabalu, lasāmgabalu, klausāmgabalu un vēl citiem iedvesmojošiem brīnumiem.

Katru dienu sev piemērotā laikā varēsi noklausīties un līdzdarboties skaistumkopšanas, fitnesa, uztura, psihoterapijas, vīna, mākslas, jogas un citu speciālistu īpaši šim ciklam sagatavotu lekciju vai meistarklasi. Un katru dienu piedāvāsim tev paveikt konkrētu uzdevumu, kuru atradīsi iesūtītajā vēstulē.

Ķersimies klāt ne vien šaubām galvā, bet arī ledusskapja saturam, samenedžēsim mēneša budžetu tā, lai trīs dienas pirms algas nepārvēršas par piespiedu rīsu diētu, izpētīsim katra savu seju un iemācīsimies, kā par to parūpēties, atļausimies kaut uz brīdi kļūt par māksliniecēm, kļūsim par vīna ekspertēm, un visbeidzot iemācīsimies arī pareizi elpot un pa īstam bez sirdsapziņas pārmetumiem atpūsties.

Imperfekti perfekti samainīsim savu domāšanu pavisam jaunā virzienā.

Kopā ar mums būs: psiholoģe Marija Ābeltiņa, vīnzinis Jānis Volkinšteins, uztura speciāliste Ksenija Andrijanova, stiliste Ieva Ivanova, māksliniece Baiba Feoktistova, fitnesa trenere Inese Ļubinska, elpošanas tehniku pārzinātāja Inguna Dolgā un citas iedvesmojošas personības.

Tiekamies jau pavisam drīz desmit dienu ceļojumā “Bīstamā mājsēdniece”!

Sīkāka informācija rakstot e-pastu: hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni: 20214277.

Ilustrācija: Krista Miltiņa


uz visām nodarbībām

Publicēts: 19 oktobris, 2021

Kategorija: Video

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu