BEE IN vaska drāniņu meistarklase

— Ieva Sulutaura

BEE IN vaska drāniņu meistarklase

— Ieva Sulutaura

Raksts

Publicēts: 09 septembris, 2019

Kategorija: Uzturs

Dalies

Kad: 9. oktobrī

Cikos: 18:30 - 20:30

Kur: I'MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada: Ieva Sulutaura, BEE IN idejas autore

Cena: 25 EUR

Žurnāla I'mperfekt abonentiem - 10% atlaide, ievadot atlaižu kodu.

Pasaulē arvien vairāk un vairāk tiek runāts par plastmasas piesārņojumu un tā negatīvo ietekmi uz vidi un cilvēkiem. Tiek daudz darīts, lai šo piesārņojumu mazinātu, tostarp sabiedrībai tiek piedāvātas videi draudzīgas alternatīvas ierasto paradumu vietā. Kā jūs uzglabājat ēdienu savās mājās?
BEE IN un šīs idejas autore Ieva Sulutaura nākusi klajā ar dabisku, skaistu un videi patiešām draudzīgu izstrādājumu — vaska drāniņu ēdiena uzglabāšanai. Tajā var ietīt sieru, maizi, dārzeņus, to var pārklāt bļodām vai citiem traukiem. Meistarklasē varēsiet pagatavot pats savu personalizēto vaska drāniņu. Vairs nekādas plastmasas jūsu virtuvē!
Tā kā Ieva ir no biškopju ģimenes un izstrādājuma pamatā ir tīrs bišu vasks, Ieva ar aizrautību pastāstīs par bitēm un to nenovērtējamo nozīmi uz mūsu planētas. Tāpat lekcijā gūsit plašāku priekšstatu par bezatkritumu dzīvesveidu un dabai draudzīgu alternatīvu ieviešanu savā ikdienā.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
uz visām nodarbībām

Publicēts: 09 septembris, 2019

Kategorija: Uzturs

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu