Atklāj savu Japānu – senu tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju brīnumu

— Imperfekt komanda

Atklāj savu Japānu – senu tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju brīnumu

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 29 februāris, 2024

Kategorija: Piedzīvojumi

Dalies

Japāna atrodas Āzijas sirdī, kur līdzās pastāv senas tradīcijas un vismodernākās mūsdienu tehnoloģijas. Tur pagātne organiski savijas ar tagadni. 

Tokijas neona gaismas, Āzijas virtuve, īpašais dabas skaistums, askētiski parki, seni tempļi un tradicionālās Ryokan mājas, kurās arī mums būs iespēja nakšņot, lai kaut mazliet sajustu japāņu dzīves stilu. Piedzīvosim gan pilsētas burzmu Tokijas ielās, gan dabas mieru ārpus lielpilsētas. 

Ko mēs darīsim?

Tokijā apskatīsim gan vēsturisko un tradicionālo, gan mūsdienu brīnumus un vietējās stila ikonas. Mūsu tautiete, Solvita, kura Japānā dzīvo jau 20 gadus, sola parādīt šodienas Tokiju un pastāstīt par to, kā tā gadu gaitā mainījusies. 


Japāņiem ir dziļa saikne ar dabu, un to sajutīsim arī mēs.

Dosimies pārgājienā Tokijas apkaimē, apmeklēsim Hakones karstos avotus, ar kalnu tramvaju nokļūsim Ovakudani(Owakudani), kur no kalna kūp vulkānisko avotu dūmi un vietējie tirgo melnās olas. Piedzīvosim mieru, braucot ar laivu pa Ašinoko (Ashinoko) ezeru, no kura mums pavērsies skats uz simbolisko Fudži (Fuji) kalnu. Dienas ekskursijā dosimies uz Kamakura, kur kādu laiku ir uzturējusies senās Japānas valdība un atrodas skaistā Kamakura budas (The Great Buddha of Kamakura) statuja. Pēc tam ar nelielu vilcienu dosimies uz Enošima (Enoshima) pludmali, kur piekrastes kafejnīcā vērosim saulrietu.

Iepazīsim un dažas dienas dzīvosim Japānas kultūras galvaspilsētā Kioto (Kyoto), kura ir viena no vecākajām japāņu pilsētām. Bijusi Imperatoru mājvieta un Japānas galvaspilsēta. Apskatīsim arī mazus, skaistus japāņu ciematiņus Kiso ielejā, kas ir agrākās tā sauktās pasta pilsētas. Pa ceļam noejot nelielus posmus (8 km un 6 km) no senā Nakasendo ceļa, kas Edo periodā (1603–1868) savienoja Kioto ar Tokiju.

Japāņu viesmīlība un uzmanība pret detaļām ir pārsteidzoša. Mūsuprāt, apmeklēt Japānu nozīmē iepazīt bagātu kultūru, kura, turot godā pagātni, strauji attīstās. 

Runā, ka Japānā esot trīs kulti: darbs, ēdiens un sekss. Vai tiešām tā ir?

Brauc mums līdzi un atklāj savu Japānu!

Šoreiz mūs sagaidīs un ar Japānu iepazīstinās Solvita, kura jau 20 gadu dzīvo Tokijā. Solvita mīl šo kultūru un aizvadīto gadu laikā diezgan labi iepazinusi gan cilvēkus, gan viņu dzīves uzskatus, vērtības un tradīcijas. Kad jautājām Solvitai, kā ir dzīvot Tokijā, viņa atbildēja, ka vienīgais, kā viņai trūkst pilsētā, ir koki. Solvita prot japāņu valodu, un viņai ir enciklopēdiskas zināšanas par dažādām kultūrvietām, notikumiem, rajoniem, kas noteikti jāapskata Japānā.

Kad: 27.oktobris - 12.novembris

Dalībnieču skaits: 12

Piedzīvojuma cena: 3100 eur (iekļauta dzīvošana 4* viesnīcās un japāņu Ryokan, brokastis, ekskursijas, ieejas apskates objektos un muzejos, transports (dažādi vilcieni, autobuss, cable car, kuģītis), Solvitas kā grupas vadītājas pakalpojumi).

Papildus: ēšana un privātie tēriņi, un iespējams kāds brauciens ar metro, ja kājas staigājot būs nogurušas, kā arī piedāvāsim papildus aktivitātes pēc katra izvēles.

Piedāvāsim arī papildus piedalīties dažādās darbnīcās.

Lidojuma cena Rīga -Tokija - Rīga: 1270,74 EUR ekonomiskajā klasē, iekļauta nododamā un rokas bagāža, nav atceļama, datuma maiņa ar piemaksu pirms lidojuma. 

1. Latvia Tours palīdz tev piemeklēt un iegādāties atsevišķi avio biļeti. Šajā gadījumā satikšanās ir Tokijā 28.oktobrī. Iespēja pievienoties mūsu reisam.

2. Avio biļeti iegādājies pati, izvēloties pārvadātāju un klasi. Arī šajā gadījumā satikšanās laiks ir Tokijā 28.oktobrī. 

Braucam!

Piesakies ceļojumam, aizpildot anketu, spiežot uz saites - PIETEIKTIES, tad saņemsi pilnu ceļojuma programmu, informāciju par lidojumu, kā arī sazināsimies ar tevi individuāli par visām formalitātēm.

Ceļojums notiks sadarbībā ar Latvia Tours!


Jautājumu gadījumā rakstu e-pastu: zane@imperfekt.com vai zvani 20214277.uz visām nodarbībām

Publicēts: 29 februāris, 2024

Kategorija: Piedzīvojumi

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu