Apģērba apgleznošana ar Baibu Feoktistovu

— I'mperfekt

Apģērba apgleznošana ar Baibu Feoktistovu

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 01 februāris, 2023

Kategorija: Māksla

Dalies

Notikums tavā dzimšanas dienā vai darba kolektīvā.

Meiteņu ballīte, dzimšanas diena vai pārsteigums draudzenei - meistarklase harizmātiskas mākslinieces vadībā - patīkamais apvienojumā ar noderīgo! 

Notikuma vadītāja: Baiba Feoktistova, gleznotāja, kura glezno un veido košas gleznas gan uz audekla, gan apģērba. Meistarklases vada jau vairāk kā 8 gadus, kuru laikā māca kompozīciju un krāsu izpratni cilvēkiem, kas vēlas iemācīties jaunas prasmes. 

Vieta: Āgenskalna tirgus Jauniešu stacija vai kāda cita tevis izvēlēta vieta par papildus samaksu. Mēs nosūtīsim iespējamo telpu piedāvājumu atbisltoši tavām vēlmēm.

Šis notikums piemērots kā dāmām, tā kungiem, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem.

Nodarbības laikā veidosim gleznojumu uz dalībnieku līdzi paņemtā auduma vai apģērba. Baiba iesaka izvēlēties kokvilnas, džinsa, trikotāžas auduma apģērbu. Izmantosim īpašas tekstila krāsas, kas ir noturīgas un košas arī pēc mazgāšanas. Pasniedzējas pavadībā izveidosim sev tīkamu kompozīciju, ilustrāciju uz līdzi paņemtā materiāla. Nodarbības laikā iepazīsimies ar tekstila apgleznošanas tehniku, izejot cauri dāžādiem apstrādes etapiem, kā arī iepazīsimies ar materiāliem un to specifiku. Dalībnieki iegūs zināšanas, kuras iespējams izmantot arī turpmāk dāžādos individuālos projektos. Pats svarīgākais- katrs dosies mājās ar sevis izveidotu, oriģinālu un noturīgu ilustrāciju uz auduma. Apgleznoto apģērbu vai audumu droši varēsi mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, kā arī gludināt. 

Radošā atmosfērā ļausimies krāsām un sarunām, beigu beigās piešķirot T-kreklam, džinsa jakai, biksēm vai spilvendrānai jaunu izskatu. 

Nav nepieciešamas priekšzināšanas. 

Nosvini svētkus un uzdāvini sev un draugiem jaunas prasmes un emocijas!

Sīkāka informācija un sava notikuma pieteikšana: hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni: 20214277.


Foto: Sandija Nereta


uz visām nodarbībām

Publicēts: 01 februāris, 2023

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu