Anrī Matisa kolāžas darbnīca ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Anrī Matisa kolāžas darbnīca ar Lindu Gobetu

— Linda Gobeta

Raksts

Publicēts: 14 mai, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Anrī Matiss  ir viens no spožākajiem 20. gadsimta modernisma māksliniekiem, kurš iedvesmojis daudzas radošās personības -  grafiskos dizainerus, ilustratorus, interjera dizainerus un arhitektus. Šajā nodarbībā Linda iepazīstinās ar Anrī Matisa slavenākajiem darbiem un paņēmieniem, kā veidot kolāžas Anrī Matisa stilistikā. Nodarbības laikā arī paši radīsim savus unikālos rakstus un formas, kurus apvienosim skaistās kolāžas kompozīcijās. Šī darbnīca piemērota visiem, kuriem patīk abstraktas formas, krāsas un raksti.

Nodarbību laikā ļausimies radīšanas procesam un būsim 100% šeit un tagad.. Linda iepazīstinās ar kolāžas veidošanas tehnikām un paņēmieniem un izstāstīs, kā tos pielietot praksē.

Labāko nodarbībā radīto darbu varēsi uz vietas ierāmēt.

Apguvusi dažādas mākslas tehnikas pie pasaulē atpazīstamā angļu mākslinieka Roda Džatkinsa (Rod Judkins), Linda tic, ka katrs no mums ir radošs, lai vai kā arī pašam reizēm liktos.

Visi nepieciešamie materiāli - šķēres, līme, īpaši piemeklēti papīri, izdrukas, kā arī rāmis nodarbībā izveidotā darba ierāmēšanai - iekļauti cenā.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 mai, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu