8 nodarbību cikls “Kaligrāfija iesācējiem. “Copperplate” stils” DIENAS grupa

— Kristiāna Jansone

8 nodarbību cikls “Kaligrāfija iesācējiem. “Copperplate” stils” DIENAS grupa

— Kristiāna Jansone

Raksts

Publicēts: 10 februāris, 2020

Kategorija: Māksla

Dalies

Nodarbības vada: Kristiāna Jansoneviena no Latvijas Kaligrāfu biedrības dibinātājām 2013. gadā. Burtu mākslu apguvusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas Akadēmijā. Regulāri papildina pieredzi pie Rietumu kaligrāfijas meistariem online kursos un klātienē. Ir organizējusi trīs un piedalījusies četrās kaligrāfijas izstādēs Latvijā no 2013. līdz 2016. gadam. Šobrīd gatavojas jaunai izstādei. Kopš 2013. gada vada kaligrāfijas nodarbības gan iesācējiem, gan audzēkņiem ar priekšzināšanām. Līdztekus kursu vadīšanai pieņem un izpilda pasūtījuma darbus kaligrāfijā (galda kartes, apsveikumi, ieraksti grāmatās un albumos, monogrammas u. c.).

Cena: 200 EUR

Žurnāla "I'mperfekt" abonentiem 10% atlaide, ievadot atlaižu kodu.


Sāksim no pašiem pamatiem - kā pareizi iekārtoties rakstīšanai, kā sagatavot piederumus, kā ar spalviņu uzvilkt pirmās svītriņas, tad burtus, pēc tam vārdus un teikumus. Pamatā rakstīsim ar tušu, bet izmēģināsim arī rakstīšanu ar krāsu un ar zeltu.
Kristiāna parādīs, kā izveidot savu kaligrāfisko darbu izskatīgu, un ko nozīmē ritms un kompozīcija.
Iepazīsim dažādus materiālus un papīrus, kā arī dažas papildus tehnikas darbu dekorēšanai.
Neatņemama kursa sastāvdaļa - regulārs patstāvīgais darbs mājās, lai nostiprinātu nodarbībās apgūto un izkoptu rokas veiklību.

 Pēc kursa beigšanas kursanti pratīs uzrakstīt vienkāršus kaligrāfiskus darbus – galda kartes, apsveikumus utml., kā arī būs sagatavoti, lai turpinātu patstāvīgi izkopt rakstīšanas prasmi.

Katrs kursa dalībnieks saņems “iesācēja komplektu”: tušu, spalvaskātu, spalviņu, papīru patstāvīgajam darbam un mapīti. Ierodoties uz pirmo nodarbību, līdzi nekas nav jāņem.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 10 februāris, 2020

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu