5. meistarklase "60-to gadu grims"

— Ieva Ivanova

5. meistarklase "60-to gadu grims"

— Ieva Ivanova

Raksts

Publicēts: 31 augusts, 2020

Kategorija: Stils

Dalies

Kad: 11. novemebris

Dienas grupa: 13:00 - 15:30

Vakara grupa: 18:00 - 20:30

Meistarklasi vada: Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās. Ieva: “Pirmo reizi grima otas es savās rokās turēju apmēram pirms 15 gadiem. Kopš tā laika grims, stils un viss, kas ar to saistīts, kļuva ne tikai par manu hobiju, bet arī profesiju un dzīvesveidu”.

Cena: 35 EUR

Žurnāla I’mperfekt abonentēm atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

***

Skaistums ir viens no sievietes slepenajiem ieročiem, un grims ir neatņemama tā sastāvdaļa. Labā ziņa ir tā, ka kosmētikas maciņam nav jābūt milzīgam. Tajā ir jābūt dažiem svarīgiem produktiem, galvenais ir zināt, kā tos pareizi izmantot. Grima meistarklase ir lieliska iespēja nostiprināt, atjaunot un pilnveidot savas zināšanas šajā jomā. Nekas nav sarežģīti, ja zini, ko un kā darīt.
Uz meistarklasi ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto – skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Meistarklases plāns:

  • Sejas sagatavošana - pamata uzklāšana.
  • Kā pareizi uzklāt acu laineri, kā krāsot plakstiņu zem lainera.
  • Laineru dažādība un izvēle.
  • Kā pieskaņot lūpu krāsu.
  • Noslēgumā - fotosesija ar profesionālu fotogrāfi. Katrai dalībniecei tiks izveidotas 2 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.uz visām nodarbībām

Publicēts: 31 augusts, 2020

Kategorija: Stils

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu