3.meistarklase “Attiecības, kuras degradē”

— Kristīne Balode

3.meistarklase “Attiecības, kuras degradē”

— Kristīne Balode

Raksts

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

Dalies

Attiecības ir izvēle. Un arī tas, kā tās piedzīvojam, ir katra paša izdarītās izvēles rezultāts. Bet reizēm taču ir tik vareni just to jaudu, kuru sniedz ļaušanās paša iestudētās drāmas galvenā varoņa valdzinājumam. Sava nozīmīguma sajūta silda tik maigi un pacilājoši, ka liekas - karā tak visi līdzekļi labi. Savukārt, jautājums - vai apkārt patiešām valda karš un tajā izdzīvojis tikai viens vienīgs uzmanības vērtais drosminieks, tiek aizsmērēts ar vismelnāko krāsu, jo ir taču tik neveikli pašam sevi pieķert savos nedarbos. Izmisīgā vēlme sajust savu pietiekamību mudina censties arvien vairāk, savukārt, atkarība un bezspēcība nenotiekošo izmaiņu priekšā, piedāvā uzstiept Supermena vai Žannas d’Arkas kostīmu un sacelties revolūcijā pret apkārt valdošo, ierobežojošo ļaunumu. Ne bērnu, ne vecāku, ne draugu mīlestība nespēj remdēt izsalkumu pēc mīlestības apliecinājumiem no tā vienīgā, kurš ir tik īpašs, ka tikai viņa brīnumainā mainīšanās beidzot padarīs citiem redzamas un lietojamas pašu smacējošās, īpašās dotības.

Šajā vakarā mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kas uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, grūtībām, ko nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai augtu un pilnveidotos.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu