3. meistarklase "Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca"

— Iveta Kokmane

3. meistarklase "Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca"

— Iveta Kokmane

Raksts

Publicēts: 03 aprīlis, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Kāzu fotostūris ir tā vieta, kur vienmēr  ar prieku pulcējas kāzu dalībnieki. Paši jaunlaulātie, ģimenes locekļi, draugi, - visi, visi lielie un mazie kāzinieki. Tāpēc vērts apgūt dažus dekorēšanas “knifus”, kas padarīs šo īpašo stūrīti vēl īpašāku.

Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslas noslēpumiem un izmēģināt arī savus spēkus.  Iveta sniegs iedvesmjošus padomus fotostūra iekārtošanai, palīdzēs izdomāt, kā veidot kompozīciju, demonstrēs dažādus foto vietu piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas. Un pastāstīs arī, ar kādiem tēriņiem jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki paši izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, visi kopā iekārtos fotostūri I’mperfekt viesistabā.

Nodarbība ir noderīga  pāriem, kas plāno precēties, kā arī viņu vecākiem, vedējiem un katram, kuru interesē kāzu organizēšana.

Nodarbību dalībniekus gaida pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 03 aprīlis, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu