2.nodarbība "Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu" ar Ingu Pūci

— Inga Pūce

2.nodarbība "Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu" ar Ingu Pūci

— Inga Pūce

Raksts

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

Dalies

Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Vielmaiņas process, kas ietver sevī pārtikas gremošanu, ir pakļauts diennakts ritmam, kur galveno lomu spēlē uguns elements, kā saules enerģijas izpausme. Ir svarīgi – ko, kad un kā tu ēd, jo tikai tā iespējams iegūt slaidu un veselu ķermeni komplektā ar labu garastāvokli ilgtermiņā.

Nodarbībā “Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu” apgūsim labas gremošanas pamatprincipus saskaņā ar diennakts ritmu un gadalaiku. Uzzināsim par to, kas ir izsalkuma – sāta skala un kā tā mums var palīdzēt ēst gudri. Apgūsim, kā harmoniski kombinēt produktus, lai pietuvotos mērķim - slaidam un veselam ķermeni.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos. 
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu