2.meistarklase “Romantika un partnerattiecības”

— Kristīne Balode

2.meistarklase “Romantika un partnerattiecības”

— Kristīne Balode

Raksts

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

Dalies

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, teicis Rainis un ielicis latvietī pamatus, kuri balsta uzdrīkstēšanos pārvērtēt ierasto lietu kārtību. Romantika praktisko dzīvi dara poētisku, un katram būs gadījies pamanīt, ka, runājot vienkāršos nepaplašinātos teikumos, tik daudz kas tā arī paliek nepateikts un nesajusts. Sanāk tāda dzīvošana katram savā sētas pusē, tā arī neatverot vārtiņus vai neuzbūvējot tiltiņu, kas ļautu divām sajūtīgām dvēselēm sastapties. Raiņa viedie vārdi attiecas arī uz romantiku, jo mūri, aiz kuriem paslēpta iekārotā, nu tiek būvēti no stikla un kļuvuši caurskatām. Savukārt, sapņu princis ir sācis raudāt un pagurumā meklēt klēpi, kurā būtu ļauts neko nevarēt. Turklāt sekss, kuru kādreiz nācās iekārot ilgi un cēli, nu kļuvis pieejams internet vai aplikācijās, atslēdzot romantiku no vadības centra gluži kā izraujot kontaktdakšu no rozetes. Bet mīlēt un justies mīlētam, taču joprojām gribas.

Šajā vakarā mēģināsim atšifrēt mums katram ik mirkli pieejamo romantikas pieejas kodu. Izveidot savu “vienmēr gatavs” instrumentu kasti pagurušas romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.

Pasaule bez mīlestības būtu mirusi. Savukārt, romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp.


Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu