1.meistarklase “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”

— Kristīne Balode

1.meistarklase “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”

— Kristīne Balode

Raksts

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

Dalies

Personības briedumu raksturo spēja saturēt un realizēt pašam savu seksualitāti, jo tā definē mūsu gribu, to, ko iekārosim, un arī attiecības, kurās mēģināsim to realizēt. Ja savā seksuālajā apzinātībā un savas iekāres vadītspējā esam kā bērns, kurš gāžas gar zemi un pieprasa no otra savu vajadzību beznosacījuma apmierināšanu, agrāk vai vēlāk, sākam slīgt aizvien dziļākā bezpalīdzības un atkarības purvā. Savukārt, partneris, ja vien viņu nevaldzinās iespēja pakāpties uz mūsu bezpalīdzības galvas, lai spodrinātu paša varēšanu, ņems kājas pār pleciem, savā gultas pusē atstājot seksšopā iegādātu piepūšamo lelli, kura ar savu jūtu klātesamību netraucēs patērētāju triumfa gājienā pretī sava pašlabuma gūšanai. 

Šajā vakarā runāsim par seksuālo briedumu un tā nozīmi partnerattiecībās. Mēģināsim atšķetināt, ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas atstājis tās trūkums. Paskatīsimies, kas izdaudzinātajai Tantrai vēderā un kāds ir tās lietderības koeficients mūsdienu latvieša ikdienā. Kā arī mēģināsim "noķert aiz astes" katra pati savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.


Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 14 februāris, 2019

Kategorija: Psiholoģija

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu