I'mperfekt

“Virtuālais vīna ceļojums+degustācija” ar Jāni Volkinšteinu

Produkta kods: Online10

€ 38.00

Nosaukums
“Virtuālais vīna ceļojums+degustācija” ar Jāni Volkinšteinu
Nodarbību vada
Jānis Volkinšteins, kurš jau vairāk kā 10 gadus ir vīna bāra "Vieta" vīnzinis un vienlaikus arī dibinātājs. Tā ir mājvieta vīna entuziastiem un mīļiem, kura ieguvusi pirmo vietu konkursā "Baltic Wine List Awards" trīs gadus pēc kārtas. Un godam patur sev labākās vīna kartes Baltijā titulu 2018., 2019. un 2020. gadā.
Datums
24. februāris
Laiks
19:00 - 20:00
Vieta
TIEŠSAISTĒ

Šis būs virtuāls ceļojums kopā ar vīna zinātāju Jāni Volkinšteinu pa pasaules vīna karti, kura laikā iepazīsi slavenākos vīna reģionus un konkrētu vīnu dzimšanas vietas, vēsturi, kā arī Jānis viesīs skaidrību, kādēļ vīns ir populārs konkrētās valstīs.

Degustācijas daļā būs iespēja izgaršot vīnus, kas darīti izmantojot izteiksmīgas ogas, kā arī sajust klimata atšķirības un tipiskas iezīmes konkrēto valstu vīndarīšanas raksturā.

Lai šis ir tavs citādais vakars, kad ļauties jaunām garšām, smaržām un mazliet izkāpt no ikdienas tik ierastā ritma.

Praktiskās lietas dalībai meistarklasē:

Katram meistarklases dalībniekam tiks sagatavots sešu 50ml pudelīšu dažādu vīnu komplekts, kuru būs iespējams saņemt no 22. – 24. februārim Imperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23, Rīgā. 

Ja vēlies piedalīties un iegūt zināšanas bez vīnu degustācijas, cena par nodarbību ir 15eur. Šajā gadījumā raksti mums uz hello@imperfekt.com un mēs izrakstīsim rēķinu.

Ja vēlies piedāvājam iespēju nosūtīt vīnu komplektu ar kurjeru, taču, šajā gadījumā lūgums laicīgi sazināties rakstot uz e-pastu hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni 20214277. Par šo pakalpojumu tiks aprēķināta papildus samaksa atkarībā no piegādes vietas.€ 38.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.