I'mperfekt

Video nodarbība "Uzturs veselai sirdij un prātam"

Produkta kods: VIDEO03

€ 12.00

Pētījumi liecina, ka gēni vai iedzimtība nav noteicošais faktors hroniskām slimībām. Vislielākā ietekme ir mūsu dzīvesveidam. Arī cilvēks ar labiem gēniem daudz ko var sabojāt, ja nedomā par veselību. Savukārt, ja ir slikta iedzimtība, ievērojot pareizu dzīvesveidu, iespējams ievērojami attālināt iespējamās slimības sākumu. Tas attiecas gan uz sirds un asinsvadu slimībām, gan cukura diabētu, gan onkoloģiskām saslimšanām, gan Alzheimera slimību un demenci.

Nodarbības laikā daktere stāstīs par sirdij un smadzenēm visdraudzīgāko – Vidusjūras diētu, tās principiem, sniegs arī zinātniski pamatotus padomus produktu izvēlē un gatavošanas veidos.

Nodarbību vada Dr.med Iveta Mintāle - praktizējoša kardioloģe, strādā ar koronārās sirds slimības pacientiem, LU māca kardioloģiju, un veselīgu dzīves stilu hronisko slimību profilaksē.

Iegādājoties šo video nodarbību, saņemsi saiti savā e-pastā, kuru varēsi skatīties neierobežotā daudzumā un laikā, kad vien vēlēsies.€ 12.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.