MENT

Vāze Asara

Produkta kods: TR18

€ 19.00

Vāze izgatavota no Portugālē ražotas keramikas un glazēta ar krāsu. Tā izceļas gan ar savu formu, kas atgādina asaru, gan arī ar oriģnālo pielietojumu. Iekarināta logā ar ziedu vai nokarenu zaļo augu, grāmatu plauktā vai istabā pie lampas, tā radīs mājīgu atmosfēru telpā.

Vai izmanto to, kā oriģinālu Ziemassvētku dekoru.


Krāsas

Izmēri

Detaļas

Materiāls:

keramika

Kopšana:

mazgāt ar rokām


€ 19.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

MENT

Kopš 2012. gada māsas Sidsela un Ingvilda Hemmas veido dizainu un ražo dažādus traukus fabrikā, kura reiz tika saukta par Norvēģijas vecāko slēpju rūpnīcu mazā ciemā Faberg, kas atrodas neatālu no olimpiskās pilsētas Lillehammeres.
No darbnīcas paveras brīnišķīgs skats uz Laganas upi un, esot tik tuvu dabai, vislielākā iedvesma produktu formām un krāsām tiek gūta tieši no apkārtējās vides.
Visi produkti tiek ražoti abu māsu dizaina darbnīcā Faberg vai kā viņas pašas saka, tie piedzimst Faberg. Dažas detaļas gan tiek pasūtītas izgatavošanai Eiropas dienvidos, taču viss ar krāsu glazētais porcelāns tiek ražots pašu darbnīcā. Krāsas ir ļoti nozīmīga izteiksmes forma, kuras dabā mainās atkarībā no gadalaikiem, dienas dažādām daļām, tāpat arī krāsas mainās pašās lietās. Tieši no dabas abas mākslinieces iegūst savu produktu krāsu paleti. Zaļā nav tikai viena krāsa, zaļo krāsu dabā ir ļoti daudz.
Šis diazins un lieliskā produktu kvalitāte ir izpelnījies atdzinību visā pasaulē.