BOOKMANS

USB atstarotājs "Eclipse"

Produkta kods: LAM01

€ 29.00

Ēti piespraužama gaismas lampiņa "Eclipse", lai Tu vienmēr būtu redzams! 

To vari piespraust pie somas, apģērba, velosipēda vai cepures. "Eclipse" ir uzlādējama, jaudīga, un droši valkājama LED lampiņa, kas piemērota pārvietojoties diennakts tumšajā laikā pilsētā, piemēram, skrienot, pastaigājoties vai braucot ar velosipēdu. 

Katra "Eclipse" ir aprīkota gan ar baltām, gan sarkanām gaismas diodēm, lai varētu pārslēgt balto gaismu priekšā un sarkano aizmugurā, kā arī iespējams izvēlēties mirgojošu režīmu. Tai ir USB lādētājs, ātra uzlāde - 2h, kompakts izmērs.

  • Īpaši spilgta
  • Ūdensizturīga
  • Uzlādējama

Iepakojumā ietilpst:

  • 1 Eclipse lampa
  • 1 USB kabelisKrāsas

Izmēri

Detaļas

Izmērs:

3.5 cm diametrā

Baterija:

Uzlādējams litija polimērs 180mAh 3.7V

Degšanas laiks :

60h

Uzlādes laiks:

1,5h

Lampas:

3 × baltas LED — 2 × sarkanas LED


€ 29.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

BOOKMANS

The number of unprotected road users in cities are increasing and as a consequence, so does the number of accidents. The risk of being part of an accident is three times as high during dark hours as in daytime and many of these accidents could be avoided with the use of visibility products such as lights and reflectors. However, many people tend to prioritize style over safety.

Stockholm based Bookman Urban Visibility is focusing on design and usability, combined with Swedish safety and innovative technology, to get more people to use visibility products.