I'mperfekt

Trīs nodarbību cikls "Sapņu kāzas pašu spēkiem"

Produkta kods: MEIST18

€ 65.00

Nosaukums

Trīs nodarbību cikls "Sapņu kāzas pašu spēkiem"
Vadītājs
Arta Pastora, pilna servisa kāzu aģentūras “Oga Events”radošā vadītāja. Arta palīdzējusi tapt vairāk nekā 20 kāzām, vada kāzu plānošanas meistardarbnīcas, konsultē jaunos pārus kāzu organizēšanas jautājumos, veido rakstus kāzu portāliem un žurnāliem. Iveta Kokmane, “Dekomeistars” vadītāja, dekorēšanas un floristikas māksliniece, kas ar telpu dekorēšanu, floristiku un dekorāciju radīšanu nodarbojas 18 gadus. 
Datums
20., 21., 23. maijs
Laiks

20.05., 21.05. 18:30 - 20:00; 23.05. 18:30 - 20:30
Vieta

I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli

Trešās nodarbības (Ivetas Kokmanes meistardarbnīcā) materiāli ir iekļauti cenā.

Mēdz teikt, ka reizēm gatavošanās kādam skaistam notikumam sagādā tikpat daudz prieka kā paši svētki. Mēs piedāvājam aizraujošajā un izaicinājumiem pilnajā kāzu plānošanas procesā doties kopā ar kāzu rīkošanas profesionāļiem, un izdzīvot šo īpašo laiku, apmeklējot iedvesmojošu un arī praktisku nodarbību ciklu mūsu viesistabā.

Trīs nodarbību cikla “Sapņu kāzas pašu spēkiem” nodarbību autores un pieredzējušas speciālistes - kāzu organizētāja un “Oga Events” radošā vadītāja Arta Pastora un dekoratore un “Dekomeistars” vadītāja Iveta Kokmane palīdzēs izdomāt, kā vislabāk saplānot svētku norisi. Nodarbībās gūsiet ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs, jaunas idejas tieši saviem svētkiem, apgūsiet arī kāzu dienas scenārija sastādīšanu, resursu plānošanu un dekorēšanas mākslu.

Nodarbības noderēs gan jaunajiem pāriem, gan arī viņu vecākiem, vedējiem un katram, kuram interesē, kā sarīkot lieliskas kāzas.

Visi dalībnieki savā īpašumā iegūs speciāli šim nodarbību ciklam veidotu mini plānotāju.

Būs arī pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.


Nodarbību plāns:

20. maijs. “Kāzu plānošanas pamati”. Artas Pastoras vadītajā nodarbībā pasapņosim par kāzu koncepciju, sapratīsim, ar ko jāsāk organizēšana, kā tikt galā ar juridiskajām formalitātem. Noskaidrosim, kā veidot kāzu dienas plānu, pārspriedīsim dažādus nestandarta kāzu scenārijus. Uzzināsim, kā (un kur) meklēt labākās svinību vietas, kā atrast piemērotus ēdināšanas un citu svarīgu pakalpojuma sniedzējus. Un, protams, vakara noslēgumā Arta ar prieku atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

21. maijs. “Kāzu budžets un kā tajā iekļauties?”. Šajā nodarbībā runāsim par kāzu budžetu - kuras ir galvenās izdevumu  pozīcijas, kas ietekmē un neitekmē to apjomu. Izskatīsim arī kādu konkrētu kāzu budžetu, lai labāk saprastu, kā var samazināt izmaksas, nezaudējot kopējo kvalitāti. Arta dalīsies pieredzē un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

23. maijs. “Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca”. Dekoratores un svētku atmosfēras radītājas  Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslu. Iveta sniegs padomus kādas svarīgas kāzu svinību vietas- fotostūra stilīgai iekārtošanai. 

Iveta izskaidros, kā veidot kompozīciju, parādīs iedvesmojošus piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas, un -  ar kādām izmaksām jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, kopīgiem spēkiem iekārtos fotostūri I’mperfekt viesistabā.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 65.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.