I'mperfekt

Sievietes intīmās veselības 3. nodarbība "Baudi"

Produkta kods: MEIST45

€ 70.00


Nosaukums
 Sievietes intīmās veselības 3. nodarbība "Baudi"
Vadītājs
Zane Vorma, konsultante, sertificēta pēcdzemdību iegurņa speciāliste, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstības trenere. Zane ir zema spiediena fitnesa trenere un ieviesēja Latvijā, Pasaules iegurņa veselības alianses biedre, vairāku sociālu projektu autore par meiteņu pubertāti un dzimumaudzināšanu
Datums
19. septembris
Laiks
17:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģetrūdes ielā 23


Lai sieviete patiesi baudītu, vispirms pašai jāizprot savs ķermenis un baudas ceļi. Tikai  tā iespējams izprast katras  kustības nozīmi savā ķermenī un savas un partnera baudas radīšanā.

Šajā nodarbībā iepazīsim daudz smalkākus mehānismus sevī, kas pavers jaunus baudas apvāršņus. Nodarbības laikā  gūsim dziļāku izpratni par sievietes intīmās muskulatūras saistību ar baudu, un tās attīstīšanu.

Veiksim vingrinājumus, tāpēc vēlams vilkt ērtāku apģērbu. Nodarbība notiek neatkailinoties, un tā praktiski neatšķiras no standarta vingrošanas vai dejošanas nodarbības.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.€ 70.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.