I'mperfekt

Seksuālās izglītības un kompetences programma IKVIENAM (6 nodarbības)

Produkta kods: SIKPPikvienam

€ 450.00

Mūsu attiecību kvalitāte nosaka mūsu dzīves kvalitāti.

SEKSS, MĪLESTĪBA, TUVĪBA - partnerattiecību kultūra un to izaicinošā trīsvienība.

Programmas ietvarā gan teorētiski, gan praktiski ieskatīsimies mūsdienu partnerattiecību noteicošajos virzītājspēkos - iekāre, romantiskā mīlestība, ilgas pēc piesaistes, piederības un intimitātes. Meklēsim un iepazīsim ikvienam no mums pieejamos resursus sev nozīmīgu attiecību labklājības stiprināšanai, atbildot uz jautājumiem:

SEKSS. Vai un kā ir iespējams saglabāt iekāri partnerattiecībās? Kad partnerattiecībās zaudējam iekāri, mēs zaudējam nozīmīgu virzītājspēku un bieži, arī viens otru.

MĪLESTĪBA. Kas dara mīlestību romantisku un, vai romantika atrodama sarkanās rozēs, melnās zeķēs, kabrioletos un saulrietā jūras krastā?

TUVĪBA. Vai tuvība ir mērāma sāpēs vai priekā? Kāda ir intimitātes cena mūsdienu pasaulē?

Vadītāja: Kristīne Balode, klīniskais psihologs ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā ar vairāk kā 15 gadu ilgu konsultatīvā darba pieredzi.

Dalība katrā nākamajā nodarbību ciklā iespējama, ja esi piedalījies iepriekšējā.

Dalībnieku maksimālais skaits: 22

Norises vieta: Balasta dambis 70D-1, Ķīpsala 

Ieguvumi piedaloties: izpratne par to, kādas ir manas attiecības, kā es tās veidoju un uzturu, kādēļ turpinu izvēlēties būt attiecībās, kādi ir mani resursi attiecību labklājības stiprināšanai un praktiski instrumenti, kā izkopt partnerattiecību kultūru, kura iekļauj gan seksuālo gan romantisko labklājību un tuvību. Pēc šī kursa kopā būšana būs ērtāka, vieglāka, sirdssiltāka un iekļaujošāka. 

Programmas laikā būs iespēja sajust sevi kontekstā, sastapt un pieņemt dažādību, iepazīt citu pieredzes un kļūt atvērtākiem.

Droša vide, individuāla pieeja, jaunas un spēcinošas tikšanās.

Programmas maksa: 450 eur (PVN iekļauts) - sešu nodarbību cikls, viena nodarbība 75 eur

Vairāk par programmu uzzini ŠEIT

Programmas saturs veidots seksuālo orientāciju un attiecību modeļu dažādību iekļaujošs.

Ilustrācija: Anita Rupeika€ 450.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 450.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.