I'mperfekt

Nometne meitenēm "Es esmu laba tieši šāda" (pirmā iemaksa)

Produkta kods: MEIST226

€ 90.00

Kā jau tu zini, I’mperfekt komandu vieno kopīgs izaicinājums – ik pa laikam izkāpt no žurnāla lappusēm. Un arī 2021.gada vasarā esam nolēmuši sarīkot iedvesmojošu meiteņu nometni.
Šķiet, mēs pašas dažreiz neapzināmies, ka viss, kas nepieciešams, ir nokļūt brīvā un radošā gaisotnē, paņemt rokā otu vai zīmuli, apsēsties pie baltas lapas vai paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta, lai galu galā harmoniska procesa gaitā atklātu, cik daudz interesantu ideju, prasmju, emociju un talantu gaida, kad tos pamanīs un izcels saulītē.

Kad: no 18. līdz 23. jūlijam, meitenēm no 12 - 15 gadu vecumam.

Kur: atpūtas kompleksā Brūveri Siguldā. 

Pilna cena: 389 EUR* (iespējams sadalīt maksājumu daļās)

Draudzīgie piedāvājumi:

1. Ja esi žurnāla I’mperfekt abonents – 350 EUR.

2. Ja nometnes dalībniece brauc kopā ar māsu vai draudzeni, cena katrai – 369 EUR.

Atlaides nesummējas.

Kopā ar savu jomu speciālistiem, iedvesmojošiem nometnes pasniedzējiem un viesiem mācīsimies:

  • rakstīt radošus stāstus
  • publiski uzstāties
  • apgūt glezniecības pamatus uz auduma
  • ļauties dejas uzlādei
  • jogot
  • improvizēt
  • uzņemt video
  • gatavot veselīgas uzkodas
  • un darīt vēl daudz ko citu.

Ko citu? Ak, jā, spēlēt sporta un erudīcijas spēles, piedalīties grima meistarklasē, runāt par stilu un attiecībām, doties pārgājienā, gatavot smūtijus un galu galā – piedalīties neaizmirstamākajā vasaras piedzīvojumā.

Nometnes mērķis: atklāt radošumu, ļauties krāsam, uzdrošināties, mēģināt, atļaut sev kļūdīties, meklēt īstos vārdus, līnijas, kompozīciju un iegūt drosmi radoši darboties arī mājās. Perfekti neperfekti, bet pa īstam!

Šie 90 eiro ir gan dalības pieteikums nometnei, gan arī pirmā iemaksa**.

Atlikušo summu būs jāsamaksā līdz 2021.gada 12.jūlijam, par ko tiks izsūtīts atsevišķs rēķins. Atlikušo maksājumu varēsiet maksāt daļās. Pēc pirmās iemaksas veikšanas, jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts un dalībnieka anketa. 

Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt uz e-pastu: hello@imperfekt.com vai zvanīt pa tālruni: 20214277.

*ja kādu apstākļu dēļ Dalībnieks(-i) nevar vai nevēlas ierasties uz nometni, tad ne vēlāk kā 10 darba dienas pirms Nometnes sākuma jāinformē Organizētāju par atteikšanos piedalīties Nometnē. Šajā gadījumā samaksātā dalības maksa tiek atgriezta 70% apmērā no Dalības maksas. Ja informācija par atteikšanos piedalīties Nometnē tiek saņemta īsākā periodā kā 10 darba dienas pirms nometnes sākuma vai vispār netiek sniegta informācija, bet dalībnieks nav ieradies, dalības maksa netiek atmaksāta. Samaksātā dalības maksa var tikt atgriezta pilnā apmērā tikai gadījumā, ja dalībnieka piedalīšanās nometnē nenotiek akūtas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ, ko apliecina ārsta izziņa.

**pirmā iemaksa par nometni netiek atgriezta, izņemot, ja nometne tiek atcelta.€ 90.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.