I'mperfekt

Nodarbība "Kā ieviest mājās paliekošu kārtību"

Produkta kods: MEIST47

€ 25.00

Nosaukums
Kā ieviest mājās paliekošu kārtību?
Vadītāja
Dana ar kasti, jeb Dana Gulbe ir sieviete, kurai ļoti patīk visu sakārtot. Kad patikšana kļuva pavisam liela, un Dana šajā jomā kļuva par atzītu eksperti, viņa pielika savam vārdam titulu “ar kasti”. “Lai mani atpazītu, lai pasmaidītu, lai pajautātu “kāpēc kaste?”. Nu redz, kaste ir universālais rīks priekšmetu organizēšanā, bet ne tikai. Kaste ir simbols robežām, noteiktībai un sakārtotībai.
Datums
2. oktobris
Laiks
18:00 - 19:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba – Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Mums visām patīk dzīvot sakārtotā vidē. Bet nu - būsim atklātas, cik daudzām izdodas ikdienā? Turklāt, tā, lai pašai prieks un vēl arī spēks baudīt rezultātu. Iespējams, šajā lietā noderēs Danas padomi.

 Kāpēc kārtība ir svarīga? Kā tā ietekmē produktivitāti, labsajūtu, attiecības? Nodarbībā Dana ar kasti dalīsies teorētiskos un praksē pārbaudītos paņēmienos mājas sakārtošanai Un tā, lai būtu kārtība reizi par visām reizēm. Par pamatu ņemsim pasaulē atzīto Konmari metodi, un Dana skaidros, kā atrast savu ideālo kārtošanas formulu, lai kārtība mājās ienāktu viegli un galvenais - uz palikšanu


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 25.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.