I'mperfekt

No idejas līdz parfīmam

Produkta kods: MEIST56

€ 35.00

Nosaukums
No idejas līdz parfīmam
Nodarbību vada Sigita Birzniece: "Vidi sev apkārt uztveru caur ožu, un parfimērija ir gan mana lielākā aizraušanās, gan arī professionālās darbības lauciņš. Manuprāt, gudrs deguns piešķir jaunu kvalitāti mūsu katra ikdienai. tāpēc no sirds priecājos arī citiem palīdzēt iepazīt smaržu pasauli".
Datums
19. februāris
Laiks
18:30 – 21:00
Vieta
I’MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Pēc lielas atsaucības rīkojam jau otro smaržu kultūras meistarklasi kopā ar Sigitu Birznieci.

Šoreiz viņa mūs ievedīs intriģējošā ceļojumā parfimērijas vēsturē kā arī pastāstīs par smaržu mārketinga aizkulisēm. Kā smaržoja vissenākais parfīms Kyphi? Kādēļ viduslaiku galma dāmas vēlējās iesmaržināties ar civetkaķa sekrētu? Un kāpēc vīriešu parfīmu reklāmās parasti ir abu dzimumu tēli, bet sieviešu parfīmu reklāmās parasti figurē tikai sieviete?

 Glavenokārt, protams, turpināsim izglītot savus degunus, smaržojot un diskutējot par skaistām smaržu kompozīcijām un izejvielām no visas plašās pasaules. Sajutīsim šipra, koksnes, aldehīdu, gurmāniskas un vēl citas notis…

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.