I'mperfekt

No idejas līdz parfīmam

Produkta kods: MEIST56

€ 35.00

Nosaukums
No idejas līdz parfīmam
Nodarbību vada Sigita Birzniece, uzņēmuma Madara Cosmetics parfimēre. Sigita vidi sev apkārt uztver caur ožu, un parfimērija ir gan viņas lielākā aizraušanās, gan arī profesionālās darbības lauciņš. Maģistra grādu ķīmijā ieguvusi Francijas dienvidu pilsētā Grasse, kas tiek saukta par parfimērijas galvaspilsētu. Tur arī Sigita specializējās parfimērijas jomā, strādāja industrijas epicentrā un nelaida garām nevienu iespēju pasmaržot ko jaunu. Nu jau vairāk kā gadu Sigita ir parfimēre uzņēmuma Madara Cosmetics radošajā komandā.
Datums
16. oktobris
Laiks
18:30 – 20:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Mēs katrs dienu no dienas pavadām sevis un sabiedrības veidotā smaržu jeb olfaktīvā universā. Tajā ir gan dabai raksturīgas smaržas un smakas, gan arī patēriņa produktu smaržas – mitrinošais krēms, veļas mazgājamais līdzeklis, tavs īpašais, skaistais smaržu flakoniņš… Tomēr vai esi aizdomājies tieši ko tavs deguns sajūt, tieši kas un kā to visu rada, kāpēc kādas no šīm smaržām tev izraisa īpašas izjūtas? Uz šiem jautājumiem atbildes varēsi uzzināt meistarklasē.
Nodarbībā iepazīsimies arī ar dažādām smaržu klasēm – ziedu, citrusu, ambras, koksnes, šipra u.c.  smaržosim un mācīsimies tās atšķirt. Starp šiem paraugiem būs pēdējo gadu desmitu laikā pasaulē visatzītākās kompozīcijas – uzzināsim, kas tajās tik īpašs un iemācīsimies paši to novērtēt. Būsim spontāni un dalīsimies savos pirmajos iespaidos par katru aromātu, tālāk apgūstot valodu, lai par smaržu varētu pastāstīt arī viens otram. Šādas īpašas valodas apgūšana tev var palīdzēt pat sava īpašā aromāta atrašanā!

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.