I'mperfekt

"Modes ilustrācija - portrets" ar Baibu Ladigu-Kobajaši

Produkta kods: MEIST16

€ 35.00

Nosaukums
Modes ilustrācija - portrets
Vadītājs
Baiba Ladiga-Kobajaši, modes māksliniece. Kopš Latvijas Mākslas akadēmijas absolvēšanas 2004.gadā prezentējusi savas kolekcijas dažādos modes šovos Lavijā un ārvalstīs. Strādājusi par modes dizaina pasniedzēju Šanhajā, kā arī piedalījusies dizaina, stila un ilustrācijas projektos. Šobrīd viņas kolekcijas tiek pārdotas Eiropā, Japānā un Ķīnā.
Datums
2019. gada 2. aprīlis
Laiks
18:00 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Modes māksliniece Baiba Ladiga - Kobajaši, strādājot par modes un dizaina pasniedzēju Šanhajā, izstrādājusi unikālu metodi modes ilustrācijas apgūšanai.Izmantojot šo metodi, viņa mācīs zīmēt vienu no modes ilustrācijas sastāvdaļām - modes portretu, t.i., seju un matus priekšskatā. Nodarbība īpaši paredzēta interesentiem bez priekšzināšanām. Tā lieliski noderēs ne tikai stilistiem un modes ilustrācijas interesentiem, bet arī frizieriem un vizāžistiem. Pēc nodarbības dosieties mājās ar gatavu portretu (vai pat vairākiem).

Visi nodarbībai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti (iekļauti cenā).


Žurnāla I’mperfekt 2019.gada abonentēm atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.