I'mperfekt

Meistarklašu cikls "Uzbur svētku sajūtu!"

Produkta kods: MEIST79

€ 80.00

Nosaukums
Meistarklašu cikls “Uzbur svētku sajūtu!”
Nodarbības vada
Santa Kļava, SK Flower Mood and Design autore, ziedu un sajūtu dizainere. www.instagram.com/skflowermood/
Datums
28.11-12.12.
Laiks
18:30-21:00
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Ziemassvētku gaidīšanas laiks nereti ir pat vēl maģiskāks par pašiem svētkiem, kas paskrien vienā mirklī. "I'mperfekt" Viesistabā uzbursim brīnumainu pirmssvētku sajūtu gan ar mandarīnu un karstvīna smaržu, gan iedvesmu un skaistiem darbiem, kas rotās jūsu mājas.

Santa: “Darot to, kas man ļoti patīk, saprotu, ka dzīvē ar visu jādalās, lai tas vairotos. Emocijas mums visiem ir dzīvības barība, jo došana un saņemšana noteikti mūs iedvesmo un šis radošais process noteikti dod prieku, jo rezultāts vienmēr izdodas skaists. Arī es priecājos redzēt prieku cilvēkos brīdī, kad notiek kaut kā skaista radīšana. Tas ir mans uzdevums iedvesmot un radīt! Katram no mums sanāk skaisti, jo nav tāda likuma, kas ir pareizi vai nepareizi, bet ir sajūta - Tava un mana, kas tajā brīdī ir tā visīstākā un tā, kas liek acīm mirdzēt!”

Cikls sastāvēs no divām meistarklasēm:

  • 1.meistarklase “Tavs sajūtu adventes vainags” - 28. vai 29. novembrī (pēc izvēles);
  • 2.meistarklase “Neparastāks svētku galds” - 12. decembrī.

Baudīsim šo brīnumaino pirmssvētku laiku un sagatavosim katra savu izsapņoto vainagu, uzbursim svētku noskaņu arī uz galda, lai padarītu svētkus vēl skaistākus un sirdssiltākus!

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 80.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.