I'mperfekt

Meistarklašu cikls "Trīs sarunu vakari par attiecībām" ar Kristīni Balodi

Produkta kods: MEIST12

€ 110.00

Nosaukums
Meistarklašu cikls "Trīs sarunu vakari par attiecībām"
Vadītājs
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas, un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos. Kristīne ir arī viena no žurnāla I'mperfekt rakstu autorēm.
Datums
2019. gada 3. aprīlis - 17. aprīlis
Laiks
19:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
10
Cena
110 EUR

Meistarklašu plāns:

  • 3. aprīlis “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”. Runāsim par seksuālā brieduma nozīmi partnerattiecībās. Ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas rada tās trūkums. Mēģināsim “noķert aiz astes” katra pati savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.
  • 10. aprīlis “Romantika un partnerattiecības”. Pasaule bez mīlestības būtu mirusi. Romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp. Centīsimies atšifrēt mums katrai ik mirkli pieejamo romantikas kodu un izveidot savu “Vienmēr gatavs” instrumentu kasti romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.
  • 17. aprīlis “Attiecības, kuras degradē”. Mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kuri uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, un grūtībām, kuras nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai attiecības augtu un pilnveidotos.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 110.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 110.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.