I'mperfekt

Meistarklašu cikls "5 soļi līdz - Es mīlu savu darbu"

Produkta kods: MEIST49

€ 390.00

Nosaukums
Meistarklašu cikls "5 soļi līdz - Es mīlu savu darbu"
Vadītājs
Ilze Indrēvica, karjeras stratēģe, koučs. Palīdz cilvēkam saprast savu potenciālu, lai stiprinātu viņu karjeras vadības jautājumus. Ikdienā jau vairāk kā 12 gadus strādā ar cilvēku attīstību un līderības pilnveidi. Izstrādā mācību programmas gan vadītājiem Latvijā, gan Baltijā.
Datums
14.oktobris - 2.decembris
Laiks
17:00 - 20:00
Vieta
I’MPERFEKT viesistabā Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nereti nonākam tādos dzīves posmos, kad šķiet - man vairs nav nedz plāna, nedz idejas, kā doties tālāk savā profesionālajā dzīvē. Šķiet, it kā visu daru pareizi, taču kaut kā pietrūkst. Ilgi klausoties savā iekšējā balsī, mēs nogurstam un pārstājam sev uzticēties, tāpēc ir labi, ja ir kāds, kurš var palīdzēt, nedaudz apstāties, sazemēties un doties tālāk.

Mēs visi zinām, ka parasti ar jauno gadu solāmies dzīvot savādāk. Lai jaunais gads nebūtu jāsāk tikai ar apņemšanos vien, bet ar skaidru plānu, kā soli pa solim kārtot savu darba dzīvi, Tev ir iespēja apstāties un visu salikt pa plauktiņiem jau rudenī, piedaloties 5 meistarklasēs.

5 meistarklašu plāns:

1.nodarbība, 14. oktobris. Izveido savu karjeru pats. Kas vispār ir karjera un kāpēc svarīgi to plānot? Ja vienmēr esam domājuši, ka karjera mums ir jāizvēlas un par kaut ko jākļūst, tad, laikam ejot, tas ir mainījies un jau šodien mums ir jāmācās kā karjeru veidot pašam, soli pa solim izdarot izvēles par labu sev. Meistarklase dod laiku apstāties un veltīt laiku sev, apzināties savas stiprās puses un izveidot attīstības plānu, ar ko doties tālāk. 

2.nodarbība, 28. oktobris. Vērtības un pārliecības, kas mani virza. Mūsu izvēles ir atkarīgas no tā, kādas ir mūsu pārliecības, no tā, kas mūs vada, kam ticam un, kas liek mums darīt vairāk, nekā no mums sagaida. Savu pamatvērtību apzināšanās palīdz vieglāk navigēt gan karjeras izvēlē, gan dzīvē kopumā. Kā savienot savas vērtības ar to ko daru? Saprotot savas vērtības un to, kas Tevi motivē no rīta celties un darīt, sasniegt, ne vienmēr ir skaidrs ko darīt, lai savu karjeru attīstītu vai mainītu to uz citu. Bieži, tieši apzinoties savas vērtības, saprotam, ka tās vairs neatbilst tam, ko šobrīd dari, tādā veidā mēs iestrēgstam un apstājamies savā attīstībā. 

3.nodarbība, 11. novembris. Mana karjera un mani ieradumi. Ieradumam ir spēks, šo teicienu zina ikviens, taču ko darīt, lai šis spēks, nevis bloķē, bet virza, izdarīt lietas līdz galam. Ja nepārtraukti ejam sevis iemīto, pazīstamo ceļu, ir grūti savā dzīvē ieraudzīt jebkādas izmaiņas. Ir labi apzināties savas vērtības, taču bieži vien tieši nevirzoši ieradumi mums, pieaugušajiem, nepalīdz savus mērķus sasniegt. Kā apzināt savus ieradumus, ko darīt, lai veidotu jaunus un mainītu savu dzīvi.

4.nodarbība, 25. novembris. Iepazīsties un saproti sevi. Jo sarežģītāks mūsu darbs, vairāk iesaistīto cilvēku un lēmumu, jo vairāk mums nepieciešams trenēt emocionālās inteliģences prasmi, atpazīt un saprast savas un citu emocijas. To saprast ir liela vērtība, lai apzinātos no kurienes rodas konflikti gan pašam ar sevi, gan ar apkārtējiem un veidotu veselīgas attiecības.

5.nodarbība, 2.decembris. Autentiskums un personības briedums. Bieži vien mēs paši neapzināmies, kāpēc mēs pieņemam tādus lēmumus kādus pieņemam, kāpēc nespējam atteikt. Pateikt nē, šobrīd ir viena no aktuālajām prasmēm, lai pasargātu sevi no pārslodzes un pārlieku lielas informācijas straumes. Kā stiprināt savu personību, pieņemt sevi tādu, kāds es esmu, kam kritiski teikt jā un kam spēt pateikt nē, nenobīsties un, saglabājot savu mugurkaulu. Šī meistarklase būs kā ceļamaize tam, kas līdz šim jau izdarīts un saplānots, lai ar paceltu galvu sasniegtu iecerēto.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 390.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 390.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.