I'mperfekt

Meistarklase “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības” ar Kristīni Balodi (1/3)

Produkta kods: MEIST13

€ 45.00

Nosaukums
“Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”
Vadītājs
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas, un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos. Kristīne ir arī viena no žurnāla I'mperfekt rakstu autorēm.
Datums
2019. gada 3. aprīlis
Laiks
19:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT VIesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
12
Cena
45 EUR
Žurnāla I'mperfekt 2019.gada abonentēm atlaide 10%, ievadot atlaides kodu

Personības briedumu raksturo spēja saturēt un realizēt pašam savu seksualitāti, jo tā definē mūsu gribu, to, ko iekārosim, un arī attiecības, kurās mēģināsim to realizēt. Ja savā seksuālajā apzinātībā un savas iekāres vadītspējā esam kā bērns, kurš gāžas gar zemi un pieprasa no otra savu vajadzību beznosacījuma apmierināšanu, agrāk vai vēlāk, sākam slīgt aizvien dziļākā bezpalīdzības un atkarības purvā. Savukārt, partneris, ja vien viņu nevaldzinās iespēja pakāpties uz mūsu bezpalīdzības galvas, lai spodrinātu paša varēšanu, ņems kājas pār pleciem, savā gultas pusē atstājot seksšopā iegādātu piepūšamo lelli, kura ar savu jūtu klātesamību netraucēs patērētāju triumfa gājienā pretī sava pašlabuma gūšanai. 

Šajā vakarā runāsim par seksuālo briedumu un tā nozīmi partnerattiecībās. Mēģināsim atšķetināt, ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas atstājis tās trūkums. Paskatīsimies, kas izdaudzinātajai Tantrai vēderā un kāds ir tās lietderības koeficients mūsdienu latvieša ikdienā. Kā arī mēģināsim "noķert aiz astes" katra pati savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 45.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.