I'mperfekt

Meistarklase “Romantika un partnerattiecības” ar Kristīni Balodi (2/3)

Produkta kods: MEIST14

€ 45.00

Nosaukums
“Romantika un partnerattiecības”
Vadītājs
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas, un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos. Kristīne ir arī viena no žurnāla I'mperfekt rakstu autorēm.
Datums
2019. gada 10. aprīlis
Laiks
19:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
12
Cena
45 EUR
Žurnāla I'mperfekt 2019.gada abonentēm atlaide 10%, ievadot atlaides kodu

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, teicis Rainis un ielicis latvietī pamatus, kuri balsta uzdrīkstēšanos pārvērtēt ierasto lietu kārtību. Romantika praktisko dzīvi dara poētisku, un katram būs gadījies pamanīt, ka, runājot vienkāršos nepaplašinātos teikumos, tik daudz kas tā arī paliek nepateikts un nesajusts. Sanāk tāda dzīvošana katram savā sētas pusē, tā arī neatverot vārtiņus vai neuzbūvējot tiltiņu, kas ļautu divām sajūtīgām dvēselēm sastapties. Raiņa viedie vārdi attiecas arī uz romantiku, jo mūri, aiz kuriem paslēpta iekārotā, nu tiek būvēti no stikla un kļuvuši caurskatām. Savukārt, sapņu princis ir sācis raudāt un pagurumā meklēt klēpi, kurā būtu ļauts neko nevarēt. Turklāt sekss, kuru kādreiz nācās iekārot ilgi un cēli, nu kļuvis pieejams internet vai aplikācijās, atslēdzot romantiku no vadības centra gluži kā izraujot kontaktdakšu no rozetes. Bet mīlēt un justies mīlētam, taču joprojām gribas.

Šajā vakarā mēģināsim atšifrēt mums katram ik mirkli pieejamo romantikas pieejas kodu. Izveidot savu “vienmēr gatavs” instrumentu kasti pagurušas romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.

Pasaule bez mīlestības būtu mirusi. Savukārt, romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp.


Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 45.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.