I'mperfekt

Meistarklase "Kāzu plānošanas pamati" (1/3)

Produkta kods: MEIST20

€ 25.00

Nosaukums
Kāzu plānošanas pamati
Vadītājs
Arta Pastora, pilna servisa kāzu aģentūras “Oga Events”radošā vadītāja. Arta palīdzējusi tapt vairāk nekā 20 kāzām, vada kāzu plānošanas meistardarbnīcas, konsultē jaunos pārus kāzu organizēšanas jautājumos, veido rakstus kāzu portāliem un žurnāliem.
Datums
20. maijs
Laiks
18:30 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
-

Artas Pastoras vadītajā nodarbībā pasapņosim par kāzu koncepciju, sapratīsim, ar ko jāsāk organizēšana, kā tikt galā ar juridiskajām formalitātem. Noskaidrosim, kā veidot kāzu dienas plānu, pārspriedīsim dažādus nestandarta kāzu scenārijus. Uzzināsim, kā (un kur) meklēt labākās svinību vietas, kā atrast piemērotus ēdināšanas un citu svarīgu pakalpojuma sniedzējus. Un, protams, vakara noslēgumā Arta ar prieku atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Nodarbība ir noderīga  pāriem, kas plāno precēties, kā arī  vecākiem, vedējiem un ikvienam, kuru interesē kāzu organizēšana.

Visi dalībnieki saņems īpaši veidotu kāzu mini plānotāju.

Nodarbību dalībniekiem tiks sarūpēts pārsteigums no lielākā kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 25.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.