I'mperfekt

Meistarklase "Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca" (3/3)

Produkta kods: MEIST22

€ 25.00

Nosaukums
Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca
Vadītājs
Iveta Kokmane, “Dekomeistars” vadītāja, dekorēšanas un floristikas māksliniece, kas ar telpu dekorēšanu, floristiku un dekorāciju radīšanu nodarbojas 18 gadus.
Datums
23. maijs
Laiks
18:30 - 20:30
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
Materiāli ir iekļauti cenā.

Kāzu fotostūris ir tā vieta, kur vienmēr  ar prieku pulcējas kāzu dalībnieki. Paši jaunlaulātie, ģimenes locekļi, draugi, - visi, visi lielie un mazie kāzinieki. Tāpēc vērts apgūt dažus dekorēšanas “knifus”, kas padarīs šo īpašo stūrīti vēl īpašāku.

Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslas noslēpumiem un izmēģināt arī savus spēkus.  Iveta sniegs iedvesmjošus padomus fotostūra iekārtošanai, palīdzēs izdomāt, kā veidot kompozīciju, demonstrēs dažādus foto vietu piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas. Un pastāstīs arī, ar kādiem tēriņiem jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki paši izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, visi kopā iekārtos fotostūri I’mperfekt viesistabā.

Nodarbība ir noderīga  pāriem, kas plāno precēties, kā arī viņu vecākiem, vedējiem un katram, kuru interesē kāzu organizēšana.

Nodarbību dalībniekus gaida pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 25.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.