I'mperfekt

Meistarklase "Kāzu budžets un kā tajā iekļauties?" (2/3)

Produkta kods: MEIST21

€ 25.00

Nosaukums
Kāzu budžets un kā tajā iekļauties?
Vadītājs
Arta Pastora, pilna servisa kāzu aģentūras “Oga Events”radošā vadītāja. Arta palīdzējusi tapt vairāk nekā 20 kāzām, vada kāzu plānošanas meistardarbnīcas, konsultē jaunos pārus kāzu organizēšanas jautājumos, veido rakstus kāzu portāliem un žurnāliem.
Datums
21. maijs
Laiks
18:30 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
-

Kāzas. Kādas tās būs: lielas vai mazas? Ja bērnībā sapņojām par  pilīm, salūtu un princešu kleitām, pieaugot kļūst skaidrs, ka mūsu vēlmju realizāciju ietekmē arī budžets. Bet, par spīti pieaugušo pasaules  netaisnībai, arī ar ierobežotiem līdzekļiem var noorganizēt košas, neaizmirstamas un skaistiem iespaidiem bagātas kāzas. Lai saprastu, kā vislabāk izlietot kāzām atvelēto budžetu, vienalga - mazu vai lielu, šajā nodarbībā runāsim tieši par to.

Artas Pastoras  nodarbībā - aplūkosim galvenās izmaksu pozīcijas un pārspriedīsim, kas ietekmē ( vai neitekmē to apjomu). Izskatīsim arī konkrētu kāzu budžeta piemēru un mēģināsim saprast, kā lai samazina izmaksas. Arta padalīsies ar dažādiem vērtīgiem, pieredzē balstītiem padomiem, bet nodarbības noslēgumā labprāt atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Nodarbība ir noderīga pāriem, kas plāno precēties, kā arī  vecākiem, vedējiem un citiem interesentiem.

Visi dalībnieki tiks pie īpaši šim ciklam veidota kāzu mini-plānotāja.

Būs arī  pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 25.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.