I'mperfekt

Meistarklase "Kapsulas garderobe"

Produkta kods: MEIST23

€ 40.00

Nosaukums
Kapsulas garderobe
Vadītājs
Laura Arnicāne, bloga “Seek the Simple” autore
Datums
14. maijs
Laiks
18:30 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Brīvdabas koncerti, tveice un aicinošās puķainās kleitas veikalu skatlogos vasarā brīžiem liek gluži vai prātu zaudēt. Neiztērēt visus ceļojumiem, koncertiem un festivāliem paredzētos līdzekļus jaunos apģērbos, varētu līdzēt jauna kārtība skapī. Kapsulas garderobe ir pārdomāta un kompakta, pamatīgi ietaupa enerģiju, laiku un ilgtermiņā arī naudu. Tai piemīt pārsteidzoša funkcionalitāte. Pēc nodarbības mājās dosies ar iedvesmu, praktiskām zināšanām un špikeri, ko varēsi izmantot savas garderobes sakārtošanā.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 40.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.